Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

19 Травня, 2021 р., 11:52
До 28 травня включно триватиме прийом офіційних заявок від голів громад для участі у проєкті “Інтернет-субвенція”. Заповнити заявку можна на порталі Дія: https://bit.ly/3hxQgfY.
13 Травня, 2021 р., 10:27
Мінцифра врахувала відгуки користувачів і пропозиції щодо покращення бета-версії «Цифрограм». Зокрема, у всіх запитаннях тепер тільки одна правильна відповідь і найвища оцінка за Цифрограм 2.0 — 90 балів за кількістю запитань.
29 Квітня, 2021 р., 15:56
На той час вже відбудуться публічні закупівлі громад і провайдери розпочнуть розбудовувати мережі в межах проєкту Мінцифри “Інтернет-субвенція” https://bb.gov.ua/.
20 Квітня, 2021 р., 09:14
Міністерства цифрової трансформації України за підтримки партнерів — Програми ООН із відновлення та розбудови миру пропонує українцям ознайомитись з новим освітнім курсом "Електронний підпис".
05 Квітня, 2021 р., 19:16
Експерти напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» підготували рекомендації щодо надання послуг з реєстрації актів цивільного стану у ЦНАП, де враховані й надані раніше Мін'юстом офіційні роз'яснення.
06 Липня, 2020 р., 16:11
6 липня 2020 року державним реєстратором відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Житомирській області Управління державної реєстрації Оксаною Поліщук був проведений спільний вебінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області, Житомирської міської ради, Іршанської об’єднаної територіальної громади, міста Коростеня виконавчого комітету Коростенської міської ради та відділу надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації в режимі відео конференц зв`язку.
24 Червня, 2020 р., 16:34
У зв’язку з продовженням карантину, прийом громадян з 25.06.2020 року буде проводитися з дотриманням певних обмежень, а саме: - виключно за попереднім записом та консультацією за номерами телефонів: 04142-5-09-16. - відвідувачі зобов’язані бути у засобах індивідуального захисту (маска/респіратор та рукавиці), - графік прийому: понеділок – п’ятниця з 10.00 год. до 15.00 год.
20 Травня, 2020 р., 09:05
22 травня 2020 року, о 15:00 відбудеться публічне онлайн-обговорення законопроєкту №2679 щодо оптимізації мережі та функціонування ЦНАП та удосконалення доступу до адмінпослуг, які надаються в електронній формі.
13 Травня, 2020 р., 13:52
В зв’язку з дією карантину прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг Коростенської РДА буде проводитися з дотриманням певних обмежень, а саме:
31 Березня, 2020 р., 14:13
В зв’язку із введенням в Україні надзвичайної ситуації та всеукраїнським карантином відділ надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації працює в режимі чергування без прийому громадян.