Логотип Diia Державний Герб України

Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

24 Червня, 2020 р., 16:34
У зв’язку з продовженням карантину, прийом громадян з 25.06.2020 року буде проводитися з дотриманням певних обмежень, а саме: - виключно за попереднім записом та консультацією за номерами телефонів: 04142-5-09-16. - відвідувачі зобов’язані бути у засобах індивідуального захисту (маска/респіратор та рукавиці), - графік прийому: понеділок – п’ятниця з 10.00 год. до 15.00 год.
20 Травня, 2020 р., 09:05
22 травня 2020 року, о 15:00 відбудеться публічне онлайн-обговорення законопроєкту №2679 щодо оптимізації мережі та функціонування ЦНАП та удосконалення доступу до адмінпослуг, які надаються в електронній формі.
13 Травня, 2020 р., 13:52
В зв’язку з дією карантину прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг Коростенської РДА буде проводитися з дотриманням певних обмежень, а саме:
31 Березня, 2020 р., 14:13
В зв’язку із введенням в Україні надзвичайної ситуації та всеукраїнським карантином відділ надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації працює в режимі чергування без прийому громадян.
16 Березня, 2020 р., 12:13
У зв’язку з існуванням загрози поширення коронавірусу COVID-19, грипу та ГРВІ, похід в державний орган для отримання адміністративної послуги – це зайвий ризик для всіх нас.