Децентралізація

14 Липня, 2021 р., 13:59
14 липня 2021 року після повторного розгляду з пропозиціями Президента України Верховна Рада прийняла в цілому Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост №4535. За це проголосували 259 народних депутатів.
17 Червня, 2021 р., 13:57
16 червня голова Житомирської обласної жержавної адміністрації Віталій Бунечко спільно з начальником Головного управління ДПС у Житомирській області Костянтином Гавришем, представниками Житомирської обласної прокуратури та Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області взяли участь в обговоренні результатів децентралізації в податковій сфері та зміни, що відбулися у місцевих бюджетах.
09 Червня, 2021 р., 10:06
Прийняття нової редакції закону «Про місцеві державні адміністрації», що наразі готується до другого читання у парламенті – важливий крок для просування реформи децентралізації. Про це Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов заявив під час виступу на Конгресі місцевих і регіональних влад у місті Дніпро, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Очільник Мінрегіону звернувся до народних депутатів із проханням розглянути відповідний законопроєкт найближчим часом.
03 Червня, 2021 р., 09:05
Як повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, до 30-річчя незалежності України Міністерством розвитку громад та територій України ініційовано проведення Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність».
31 Травня, 2021 р., 15:59
На засіданні 4-ї сесії Житомирської обласної ради VIII скликання 27 травня голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко прозвітував про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2020 рік.
26 Травня, 2021 р., 13:43
Після завершення першого етапу реформи децентралізації основне завдання Уряду України — це забезпечити спроможність та сталий розвиток громад. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час промови на дискусійній платформі «Реформи належного урядування в Україні». Захід відбувся 25 травня в межах підготовки до Конференції з реформ в Україні, що запланована на липень 2021 року у Вільнюсі (Литовська Республіка).
24 Травня, 2021 р., 16:45
Вебінар SKL International.org.ua на цю тему відбудеться 27 травня 2021 року об 11 годині.
19 Травня, 2021 р., 10:33
В Україні розпочинається реалізація масштабного проєкту «ГОВЕРЛА» за підтримки міжнародних партнерів, яка буде зосереджена на впровадженні та сприянні інституалізації ефективної системи децентралізованого самоврядування в Україні.
05 Травня, 2021 р., 16:29
29 квітня 2021 року  Президент України своїм Указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади.
29 Квітня, 2021 р., 15:19
Посібник «Місцевий економічний розвиток у територіальних громадах: корисні поради та кращі практики» від Програма DOBRE призначений для представників місцевої влади, бізнесу та мешканців територіальних громад, які хочуть створити сприятливе економічне середовище на своїй території.