Децентралізація

04 Липня, 2022 р., 17:45
Експерти Програми DOBRE підготували вебінар на тему оренди комунального майна у період дії воєнного стану. За результатами вебінару ділимось презентацією, де докладно висвітлені аспекти:
21 Лютого, 2022 р., 19:48
15 лютого 2022 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Філія чи структурний підрозділ закладу освіти: в чому різниця?».
15 Лютого, 2022 р., 09:46
31 Січня, 2022 р., 16:49
Супровід буде надано в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах», яка впроваджується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки U-LEAD. Громади були відібрані після практичного навчання, що тривало протягом жовтня – грудня 2021 року за участі 384 фахівців зі 192 громад.
12 Січня, 2022 р., 13:01
У 2022 році громади отримають близько 132 мільярдів гривень, які будуть спрямовані на розвиток соціальної, комунальної та дорожньої інфраструктури. Водночас об’єм Державного фонду регіонального розвитку складе понад п’ять мільярдів гривень. Ці кошти передбачені Законом України «Про державний бюджет на 2022 рік», – повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
06 Січня, 2022 р., 08:53
Внесення змін до Конституції України забезпечить невідворотність реформи з децентралізації повноважень виконавчої влади. У результаті жителі громад стануть кінцевими бенефіціарами реформи. Про це сказав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, повідомляє пресслужба Міністрества.
04 Січня, 2022 р., 10:58
У Держбюджеті на 2022 рік передбачено субвенцію у розмірі 1,5 млрд гривень на модернізацію харчоблоків у школах. Для отримання фінансування органи місцевого самоврядування мають слідувати чітким вимогам, які були розроблені в Міністерстві розвитку громад і територій. Зокрема, йдеться про розробку проєктної документації та забезпечення норм інклюзивності та безбар’єрності. Про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря, повідомили у пресслужбі Міністрества.
02 Грудня, 2021 р., 15:37
30 листопада Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».
29 Листопада, 2021 р., 13:21
29 листопада швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Як купити облаштування для кабінетів фізики/хімії?”.
23 Листопада, 2021 р., 08:59
24 листопада 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Закупівлі телекомунікаційного обладнання та комп’ютерної техніки”.