Децентралізація

28 Квітня, 2021 р., 15:08
Сьогодні, 28 квітня, відбулось онлайн-засідання щодо розвитку медичних послуг для населення територіальних громад Бердичівського району в умовах децентралізації.
26 Квітня, 2021 р., 16:14
Щоб пришвидшити процес цифровізації регіонів, міністерство цифрової трансформації запровадило посаду СDТО — заступників із цифрової трансформації. Вони вже є в кожному міністерстві та поступово з’являються в кожій громаді.
19 Квітня, 2021 р., 15:30
У реалізації чергового етапу реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади для Мінрегіону у межах Плану дій Уряду на 2021 рік визначено дві цілі:
17 Квітня, 2021 р., 16:54
Як громадам отримати фінансування, щоб підключити села до оптичного інтернету? Покрокову інструкцію розробили у виданні AIN.UA.
14 Квітня, 2021 р., 08:38
20 квітня 2021 року о 09:30 розпочнеться конференція “Політика розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти”, присвячена питанням планування розвитку малого та середнього підприємництва на рівні регіонів та територіальних громад.
06 Квітня, 2021 р., 16:09
На сайті “Децентралізація” розміщено інтерв’ю Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова агентству “Інтерфакс-Україна” про подальшення впровадження реформи децентралізації та розвиток територіальних громад.
01 Квітня, 2021 р., 16:05
Нові райони і територіальні громади в Україні – з'явилося друге, доповнене видання Атласу адміністративно-територіального устрою України.
31 Березня, 2021 р., 20:40
Грантова програма ЄС House of Europe надасть культурним організаціям з регіонів від 4500 до 9000 євро (залежно від розміру населеного пункту чи громади) на покупку вартісних гаджетів.
30 Березня, 2021 р., 16:07
29 березня стартував конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Конкурс організовано у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) телеканалами ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром.
25 Березня, 2021 р., 10:47
На засіданні 24 березня Уряд підтримав розроблений Мінрегіном законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про засади державної регіональної політики».