Децентралізація влади

18 Березня, 2021 р., 10:03
Парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Верховній Раді України прийняти у другому читанні та в цілому Проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост №4535.
16 Березня, 2021 р., 07:51
Адміністративні послуги соціального характеру (АПСХ) є дуже затребуваними у громадян. До АПСХ належать: надання субсидій, призначення державних допомог, пільг, грошових компенсацій, встановлення різного роду соціальних статусів тощо.
14 Березня, 2021 р., 09:09
Районні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування громад мають бути зацікавлені в тому, щоб вибудовувати новий формат взаємовідносин, який ґрунтуватиметься на чіткому розмежуванні повноважень та якісній комунікації.
12 Березня, 2021 р., 13:52
04 березня Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні №4298.
11 Березня, 2021 р., 13:44
Сьогодні, 11 березня, швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Реорганізація та ліквідація закладів освіти”.
10 Березня, 2021 р., 15:32
Децентралізація – це передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування. Громади повинні мати власні бюджети, можливість об’єднувати зусилля і фінанси. Тоді у них з’являться ресурси для вирішення нагальних питань і розвитку. Вони зможуть визначати, скільки ресурсів треба на кожному рівні.
04 Березня, 2021 р., 11:22
З огляду на впровадження в країні нового адміністративно-територіального устрою, найближчим часом парламент може внормувати діяльність місцевих державних адміністрацій. Вже цього тижня народні депутати розглянуть у першому читанні проєкт закону «Про місцеві державні адміністрації» (№ 4298).
02 Березня, 2021 р., 17:52
Верховна Рада України прийняла за основу Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост №4535.
25 Лютого, 2021 р., 09:04
Сьогодні о 10.30 розпочнеться онлайн-форум регіональної цифровізації «Громада в Дії».
24 Лютого, 2021 р., 15:00
23 лютого на конференції «Цифрова трансформація сфери адміністративних послуг і ЦНАП: виклики та можливості», було презентовано Пропозиції Програми ЄС «U-LEAD з Європою» щодо окремих напрямків державної політики з цифрової трансформації сфери адміністративних послуг та ЦНАП, розроблені українськими та шведськими експертами.