Децентралізація влади

28 Грудня, 2020 р., 13:55
Одна з проблем, з якою стикається будь-яка територіальна громада, – порожні занедбані житлові будинки, квартири, земельні ділянки. Експерти за підтримки Програми DOBRE розробили відеороз’яснення процедур набуття права власності на такі об’єкти безхазяйного майна чи відумерлої спадщини.
25 Грудня, 2020 р., 09:05
На Урядовому порталі з’явився текст Постанови №1321 «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються». Цю постанову Кабінет Міністрів схвалив 16 грудня.
23 Грудня, 2020 р., 09:33
У Верховній Раді України група народних депутатів зареєструвала Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост №4535.
21 Грудня, 2020 р., 15:54
Рішення Кабінету Міністрів України від 16 грудня дають можливість органам державної виконавчої влади та обласним державним адміністраціям розпочати підготовчу роботу з утворення та реорганізації районних державних адміністрацій.
21 Грудня, 2020 р., 09:18
Парламент змінив та встановив межі 11 міст України. Відповідні постанови Верховна Рада України схвалила на пленарному засіданні 16 грудня.
18 Грудня, 2020 р., 09:28
Збереження мережі районних закладів охорони здоров’я та забезпечення їх безперебійної роботи – питання номер один на порядку денному в контексті територіальної організації влади в умовах нового адміністративно-територіального устрою.
16 Грудня, 2020 р., 19:19
Система районних державних адміністрацій в Україні тепер відповідає новому адміністративно-територіального устрою країни.
16 Грудня, 2020 р., 08:34
17 грудня 2020 року швейцарсько-український проєкт DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар із Іриною Грековою, яка поділиться досвідом ефективного управління освітою у громаді.
15 Грудня, 2020 р., 15:45
16 грудня об 11:30 відбудеться онлайн (Zoom) презентація довідника «Рівні права та можливості жінок і чоловіків у місцевому самоврядуванні».
14 Грудня, 2020 р., 13:26
У вересні цього року Верховна Рада України внесла зміни до Бюджетного кодексу України (№ 907-ІХ) щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи. Тому експерти з фінансових питань звертають увагу на те, що відбулися зміни у структурі бюджетної системи та у повноваженнях органів місцевого самоврядування.