Децентралізація влади

04 Листопада, 2021 р., 15:37
Дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади відіграють важливу роль у захисті здоров’я своїх учнів, персоналу та суспільства. МОЗ України інформує, як можна запобігти поширенню респіраторних захворювань, зокрема вірусу SARS-CoV-2.
04 Листопада, 2021 р., 15:35
11-12 листопада проходитиме 6-й Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави».
01 Листопада, 2021 р., 18:55
Децентралізація – одна із найуспішніших реформ в Україні. Реформа багатогранна, адже на її основі здійснюються суттєві зміни у більшості сфер життєдіяльності, а від того – вона і складна у реалізації і розумінні.
25 Жовтня, 2021 р., 13:31
За ініціативи Міністерства внутрішніх справ, у партнерстві з Конгресом місцевих і регіональних влад, всеукраїнськими асоціаціями представницьких органів місцевої влади, під патронатам Президента України відбудеться форум «Безпечна громада».
18 Жовтня, 2021 р., 15:31
21 жовтня відбудеться важлива подія у сфері енергоефективності та енергобезпеки – ІI Всеукраїнський Форум Енергоменеджерів громад. Тема Форуму: «Енергонезалежна громада».
11 Жовтня, 2021 р., 10:56
Населення більше 1000 територіальних громад в Україні отримують послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Про це свідчать дані Моніторингу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, проведеного Мінрегіоном станом на 7 жовтня 2021 року.
07 Жовтня, 2021 р., 13:33
6 жовтня 2021 року парламентський Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування підтримав необхідність прийняття законопроекту «Про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою України».
06 Жовтня, 2021 р., 14:13
Проєкт оголошує прийом заявок від організацій громадянського суспільства/громадських організацій на розробку стратегій та інструментів для залучення органів місцевого самоврядування та громадян до публічних консультацій.
06 Жовтня, 2021 р., 12:34
Питання комунальної власності потребує додаткового законодавчого регулювання. У цьому ми вкотре пересвідчилися, аналізуючи проблеми, з якими зіткнулися органи місцевого самоврядування під час передачі об’єктів спільної власності з районного рівня громадам, під час реєстрації цього майна та управління ним.
05 Жовтня, 2021 р., 14:15
Група експертів Офісу підтримки реформи децентралізації при Мінрегіоні оновила дані інформаційно-аналітичного дашборду основних показників виконання бюджетів територіальних громад.  Відтепер доступні дані станом на 1 вересня 2021 року.