Децентралізація

16 Березня, 2023 р., 15:50
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування "Асоціація об’єднаних територіальних громад" за підтримки Програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) в рамках роботи секторальної платформи "Управління людськими ресурсами" запрошує керуючих справами, керівників структурних підрозділів та інших посадових осіб та службовців прийняти участь у вебінарі на тему: "Порядок складання інструкції з діловодства в ОМС".
14 Березня, 2023 р., 10:41
Як повідомляється на сайті «Децентралізація», відкрито 9 актуальних вакансій Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у регіонах України.
13 Березня, 2023 р., 10:42
14 березня об 11:00 Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України проводять Координаційну онлайн-зустріч «Законодавчі механізми компенсації за пошкодження та знищення об’єктів нерухомого майна внаслідок військової агресії російської федерації».
10 Березня, 2023 р., 13:26
За повідомленням ГУ ДПС у Житомирській області до місцевих бюджетів від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за січень цього року надійшло 243,5 мільйони гривень єдиного податку.
06 Березня, 2023 р., 10:19
Експерти Програма DOBRE розробили рекомендації для органів місцевого самоврядування щодо запровадження та здійснення державного контролю за використанням та охороною земель відповідно до статті 6-1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» від 19 червня 2003 року № 963-IV.
27 Лютого, 2023 р., 18:47
Як пов’язані між собою протести мешканців та відсутність у громаді спеціаліста з комунікацій? Чому комунікаційна стратегія не менш важлива для громади, ніж стратегія розвитку? Що таке комунікаційний план та як його зробити?
23 Лютого, 2023 р., 10:03
Незабаром набувають чинності зміни до Порядку №938, внесені наказами Міністерства фінансів України від 30.12.2022 №477 «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» та від 23.01.2023 №35 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 30 грудня 2022 року N 477».
21 Лютого, 2023 р., 08:15
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України в співпраці з Парламентом, органами місцевого самоврядування (ОМС) та громадськістю продовжить реалізацію реформи децентралізації.
16 Лютого, 2023 р., 09:14
Як повідомляється на сайті “Децентралізація”, проєкт USAID «ГОВЕРЛА» надав 20 універсальних екскаваторів-навантажувачів громадам-партнеркам Волинської, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Полтавської та Рівненської областей. Екскаватори використовуватимуться комунальними підприємствами громад для відновлення теплопостачання та інших комунікацій у процесі реконструкції та відновлення.
14 Лютого, 2023 р., 09:25
Депутати Верховної Ради України ІХ скликання – перші в історії незалежної України народні обранці, яким випало працювати в умовах повномасштабної війни. Зрозуміло, що з 24 лютого 2022 року від Парламенту усі очікували швидких й ефективних рішень, які б допомогли людям, бізнесу, громадам, державі мобілізувати зусилля, встояти, вижити, підтримати усіх, хто цього потребує.