Децентралізація влади

29 Липня, 2021 р., 12:39
Сьогодні, 29 липня, Президент України підписав Закон про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост (законопроект №4535).
29 Липня, 2021 р., 11:24
Виступаючи на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Децентралізація», міністр аграрної політики Роман Лещенко відповів на питання журналіста порталу «Децентралізація про ризики і переваги відкриття ринку земель та першочергові кроки громад.
22 Липня, 2021 р., 13:01
Уряд спростив умови участі територіальних громад у пілотному проєкті „Розвиток соціальних послуг”. Кожна громада, яка візьме участь у проєкті, отримає від держави до 2 млн гривень на рік на розвиток соціальних послуг. Відповідна постанова прийнята на засіданні Кабінету Міністрів України 21 липня.
20 Липня, 2021 р., 16:22
15 липня 2021 року, Верховна Рада у другому читанні прийняла закон про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти (законопроєкт №4621-1).
15 Липня, 2021 р., 12:37
14 липня на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування було оголошено про початок пілотного впровадження нового інструменту для консультацій з органами місцевого самоврядування при підготовці законодавчих рішень – електронної платформи «Консультації з органами місцевого самоврядування (КОМС)».
14 Липня, 2021 р., 15:33
Щоб допомогти новопризначеним старостам засвоїти потрібні нові знання та вміння, Координатор проектів ОБСЄ в Україні у серпні проведе серію онлайн-тренінгів з широкого кола питань їхньої діяльності – від правового статусу та огляду повноважень, специфіки кадрових питань, до особливостей надання старостами адміністративних послуг та вчинення нотаріальних дій.
14 Липня, 2021 р., 13:59
14 липня 2021 року після повторного розгляду з пропозиціями Президента України Верховна Рада прийняла в цілому Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост №4535. За це проголосували 259 народних депутатів.
17 Червня, 2021 р., 13:57
16 червня голова Житомирської обласної жержавної адміністрації Віталій Бунечко спільно з начальником Головного управління ДПС у Житомирській області Костянтином Гавришем, представниками Житомирської обласної прокуратури та Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області взяли участь в обговоренні результатів децентралізації в податковій сфері та зміни, що відбулися у місцевих бюджетах.
09 Червня, 2021 р., 10:06
Прийняття нової редакції закону «Про місцеві державні адміністрації», що наразі готується до другого читання у парламенті – важливий крок для просування реформи децентралізації. Про це Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов заявив під час виступу на Конгресі місцевих і регіональних влад у місті Дніпро, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Очільник Мінрегіону звернувся до народних депутатів із проханням розглянути відповідний законопроєкт найближчим часом.
03 Червня, 2021 р., 09:05
Як повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, до 30-річчя незалежності України Міністерством розвитку громад та територій України ініційовано проведення Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність».