Децентралізація

22 Грудня, 2022 р., 13:50
Головне управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що громадянами вже задекларовано доходу становить 1,8 млрд гривень. Громадяни визначили до сплати в бюджет податок на доходи фізичних осіб у сумі 28,2 млн гривень та військового збору 4,3 млн гривень.
19 Грудня, 2022 р., 17:27
Сьогодні, 19 грудня, у Житомирі проходить відкритий діалог на тему «Оптимізація адміністративно-територіального устрою та її вплив на територіальну організацію і адміністрування виборів», який організовано Парламентським Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
19 Грудня, 2022 р., 12:27
Міжнародний республіканський інститут запускає Школу проєктного менеджменту для представників місцевого самоврядування, щоб допомогти реалізувати проєкти по відбудові громад.
07 Грудня, 2022 р., 09:29
Міністерство культури та інформаційної політики України створило «Методичні рекомендації щодо створення і організації функціонування центрів культурних послуг у територіальних громадах».
29 Листопада, 2022 р., 17:14
На замовлення Міністерства розвитку громад та територій України за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» створені Методичні рекомендації щодо організації трудових відносин у військових адміністраціях населених пунктів, що тимчасово здійснюють повноваження місцевого самоврядування.
23 Листопада, 2022 р., 08:35
Як громадам правильно організувати бюджетний процес – дізнайтеся на вебінарі Міжнародного республіканського інституту «Як прийняти бюджет громади: максимальна ефективність в умовах війни».
20 Листопада, 2022 р., 13:00
21 листопада 2022 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар «Діяльність у сфері освіти в межах утворених військових адміністрацій».
17 Листопада, 2022 р., 11:21
25 листопада Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» запрошує представників організацій громадянського суспільства, ініціативних груп та активних громадян партнерських громад Проєкту у Волинській, Львівській та Полтавській областях на зустріч-обговорення «Партнерство між громадськістю і органами місцевого самоврядування після 24 лютого 2022 року».
14 Листопада, 2022 р., 12:42
15 листопада о 15:00 відбудеться інфосесія для потенційних партнерів річного програмного запиту Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» для отримання концепцій грантових проєктів, а потім повних заявок від потенційних партнерів для здійснення заходів щодо посилення підзвітності місцевого самоврядування в Україні, адвокації та децентралізації.
07 Листопада, 2022 р., 10:38
04 листопада Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 р. № 252».