Децентралізація

06 Лютого, 2023 р., 11:07
Програма спрямована на сприяння міжкультурному діалогу представників різних етносів України, популяризацію історії та культури корінних народів Криму, Приазов’я та Причорномор’я України, посилення культурної привабливості регіонів шляхом стимулювання місцевого культурного розвитку громад в тому числі і в регіонах постраждалих від російської агресії.
25 Січня, 2023 р., 10:46
Харчова та переробна промисловість Житомирської області має різносторонні вектори розвитку. Це важлива складова агропромислового комплексу, представлена хлібопекарськими, молокопереробними, м’ясопереробними, кондитерськими, цукровими, борошномельними та іншими підприємствами, загальною кількістю понад 200 суб’єктів різних форм господарювання. Продукти з Житомирщини цінуються в усьому світі, значна їх частина експортується.
23 Січня, 2023 р., 11:00
1 лютого в Україні пройде Форум «Децентралізація 2023. Законодавчий порядок денний в умовах війни».
18 Січня, 2023 р., 15:12
За 2022 рік 198,4 млн грн податків за користування природними ресурсами поповнили місцеві бюджети Житомирщини та майже 258,9 млн грн надійшло в державний бюджет України. Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області.
13 Січня, 2023 р., 11:35
Упродовж 2022 року платниками податків області перераховано до державного бюджету 935,3 мільйонів гривень військового збору. Порівняно з 2021 роком надходження збору зросли на 73,2% або на 395 мільйонів гривень. У грудні надійшло 118,8 мільйонів гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Житомирській області.
12 Січня, 2023 р., 14:25
Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроєкт (реєстр. номер 5742), норми якого удосконалюють порядок укладення договорів міжмуніципального співробітництва. Це сприятиме налагодженню партнерства територіальних громад у воєнний та післявоєнний періоди.
10 Січня, 2023 р., 14:46
У 2022 році легальний бізнес Житомирської області спрямував 13 млрд 331,2 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області.
06 Січня, 2023 р., 10:20
Міжнародний республіканський інститут запускає Школу проєктного менеджменту для представників місцевого самоврядування, щоб допомогти реалізувати проєкти по відбудові громад.
05 Січня, 2023 р., 16:22
У 2023 році продовжиться реформа децентралізації. Ідеться про запровадження інституту префектів — посадових осіб, які будуть здійснювати адміністративний нагляд на місцях. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 3 січня.
26 Грудня, 2022 р., 11:01
23 грудня Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка надає виконавчим органам сільських, селищних, міських рад повноваження з визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, псування земель, порушення режиму, нормативів і правил їх використання.