Децентралізація влади

02 Вересня, 2021 р., 12:46
З 01 вересня 2021 року Міністерство розвитку громад та територій розпочинає прийом заявок від органів місцевого самоврядування (ОМС) для отримання субвенції на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі для придбання комунальної техніки, повідомляє пресслужба Мінрегіону.
25 Серпня, 2021 р., 13:15
Консультанткою з юридичних питань Офісу підтримки реформи децентралізації при Мінрегіоні, консультанткою Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» Лесею Федченко розроблено Рекомендації щодо дій/рішень органів місцевого самоврядування із впровадження положень Закону № 1638.
18 Серпня, 2021 р., 16:28
Мінрегіон спільно з порталом Децентралізація запроваджують серію діалогових онлайн-заходів для представників органів місцевого самоврядування під назвою «Децентралізація на зв’язку».
12 Серпня, 2021 р., 12:25
Про це повідомляють у Міністерстві розвитку громад та територій України. Держгеокадастр додав новий шар на  Публічну кадастрову карту – «Межі територіальних громад». Він може стати у пригоді власникам земельних ділянок, землевпорядникам, органам місцевого самоврядування та представникам державної влади.
04 Серпня, 2021 р., 11:28
Програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe оголосила відбір учасників нової навчальної програми «Кроки для старост 2021».
04 Серпня, 2021 р., 10:10
Держгеокадастр надає відкритий доступ на Публічній кадастровій карті (map.land.gov.ua) до нового набору інформаційно-довідкових даних – «Межі територіальних громад».
03 Серпня, 2021 р., 13:50
Розпочався конкурс з відбору проєктів, які зможуть отримати фінансування у межах реалізації програми Danida Business Finance в Україні. Йдеться про ініціативи, спрямовані на модернізацію місцевої інфраструктури. Про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій України Ігор Корховий, повідомляє пресслужба Мінрегіону.
02 Серпня, 2021 р., 14:46
5 серпня стартує онлайн-курс «Новий сайт громади: навіщо і як». Команда спеціалістів SocialBoost, IT-партнера Програми USAID DOBRE, запрошує Вас на безкоштовний онлайн-курс, де розповість, як сучасний сайт допомагає розвитку громади та як зробити його максимально корисним — на прикладі інструментів, доступних на платформі цифровізації громад DOSVIT. Фахівці розберуть найважливіші розділи вебпорталу громади: головну сторінку, економічний блок, інструменти громадської участі тощо.
02 Серпня, 2021 р., 13:34
Експерти створили дашборд, який дозволяє бачити основні фінансові показники громад, оцінювати і порівнювати їх.
29 Липня, 2021 р., 16:06
У серпні в кожній області буде створена спеціальна комісія, яка займатиметься питанням інвентаризації усіх лісових об’єктів та водних ресурсів, а також об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад.