Децентралізація влади

31 Травня, 2021 р., 15:59
На засіданні 4-ї сесії Житомирської обласної ради VIII скликання 27 травня голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко прозвітував про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2020 рік.
26 Травня, 2021 р., 13:43
Після завершення першого етапу реформи децентралізації основне завдання Уряду України — це забезпечити спроможність та сталий розвиток громад. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час промови на дискусійній платформі «Реформи належного урядування в Україні». Захід відбувся 25 травня в межах підготовки до Конференції з реформ в Україні, що запланована на липень 2021 року у Вільнюсі (Литовська Республіка).
24 Травня, 2021 р., 16:45
Вебінар SKL International.org.ua на цю тему відбудеться 27 травня 2021 року об 11 годині.
19 Травня, 2021 р., 10:33
В Україні розпочинається реалізація масштабного проєкту «ГОВЕРЛА» за підтримки міжнародних партнерів, яка буде зосереджена на впровадженні та сприянні інституалізації ефективної системи децентралізованого самоврядування в Україні.
05 Травня, 2021 р., 16:29
29 квітня 2021 року  Президент України своїм Указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади.
29 Квітня, 2021 р., 15:19
Посібник «Місцевий економічний розвиток у територіальних громадах: корисні поради та кращі практики» від Програма DOBRE призначений для представників місцевої влади, бізнесу та мешканців територіальних громад, які хочуть створити сприятливе економічне середовище на своїй території.
28 Квітня, 2021 р., 15:08
Сьогодні, 28 квітня, відбулось онлайн-засідання щодо розвитку медичних послуг для населення територіальних громад Бердичівського району в умовах децентралізації.
26 Квітня, 2021 р., 16:14
Щоб пришвидшити процес цифровізації регіонів, міністерство цифрової трансформації запровадило посаду СDТО — заступників із цифрової трансформації. Вони вже є в кожному міністерстві та поступово з’являються в кожій громаді.
19 Квітня, 2021 р., 15:30
У реалізації чергового етапу реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади для Мінрегіону у межах Плану дій Уряду на 2021 рік визначено дві цілі:
17 Квітня, 2021 р., 16:54
Як громадам отримати фінансування, щоб підключити села до оптичного інтернету? Покрокову інструкцію розробили у виданні AIN.UA.