Логотип Diia Державний Герб України

Культура, молодь та спорт

18 Травня, 2024 р., 11:45
Сьогодні, 18 травня, в рамках відкриття ІV етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко нагородив юних зірок Житомирщини у номінації «Зірки Tik Tok», «Зірки Instsgram» та «За найкращий клич».
17 Травня, 2024 р., 12:46
Сьогодні в парку «Древлянський» міста Коростень відбулася зустріч старшокласників з педагогічним колективом Немішаєвського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України та Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова.
16 Травня, 2024 р., 13:53
Сьогодні в місті Коростень за ініціативи Центру дитячої та юнацької творчості і підтримки Коростенської районної військової адміністрації, Коростенської міської ради для учнів 10 класів організовано квест до Дня вишиванки «Вишиванка-берегиня українського народу».
10 Травня, 2024 р., 12:25
З 02️ по 12 травня у місті Братислава (Словаччина) триває чемпіонат Європи з пара-армрестлінгу.
08 Травня, 2024 р., 17:15
Суть челеджу: відзняти розважальні відео командою або особисто, використовуючи один із запропонованих форматів:
06 Травня, 2024 р., 16:38
Сьогодні, 06 травня, енергійна команда баскетболістів Ліцею № 3 м. Житомира відпрацьовувала свої навички на відкритому тренуванні, готуючись до наступного етапу змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги”.
02 Травня, 2024 р., 15:51
        02 травня 2024 року відбувся на стадіоні Спартак фізкультурно-оздоровчий захід « Забіг до 10-ти річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України». Участь взяли учні закладів освіти та активні громадяни Коростенського району.
30 Квітня, 2024 р., 14:13
 Команди учасників з усього району змагалися в парку міста Коростень на свіжому повітрі.