Культура, молодь та спорт

12 Лютого, 2024 р., 12:21
Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023».
12 Лютого, 2024 р., 10:46
Наполегливі і завзяті школярі КЗ "Йосипівська гімназія" Чоповицької селищної ради активно включились у підготовку до ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч.
09 Лютого, 2024 р., 13:59
Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проєктів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2024 році.
07 Лютого, 2024 р., 13:56
З березня по листопад 2024 року в 24 областях України та м. Київ відбудуться відбіркові конкурси ХVІІ-го Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута».
06 Лютого, 2024 р., 11:43
В обласних змаганнях взяли участь плавці Житомира та Іршанська. Змагалися плавці у двох вікових групах за програмою багатоборства: І група – дівчата та юнаки 2009 р.н. і старші; ІІ група – дівчата та юнаки 2010 р.н. та молодші.
05 Лютого, 2024 р., 19:31
Сьогодні, 05 лютого, у Житомирі відбулося урочисте відкриття ІІ етапу змагань зі спортивного орієнтування. Цей захід став частиною наймасштабнішого спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який зібрав понад 100 учасників, готових демонструвати свою спритність, витривалість та командний дух.
02 Лютого, 2024 р., 17:44
У приміщені Житомирської обласної військової адміністрації відкрито нову виставку «Україна – це вічність, не тільки сьогоднішня, але насамперед – минула і майбутня!»,  яка організована завдяки ініціативі упраління культури та туризму Житомирської ОВА та Глибочицької територіальної громади.
02 Лютого, 2024 р., 15:40
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко розповів про завершення першого та початок другого етапу спортивних змагань шкільних ліг “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”.
02 Лютого, 2024 р., 12:28
У Житомирі відбувся обласний онлайн-семінар «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з черліденгу», до якого долучились 270 учасників.