Культура, молодь та спорт

02 Лютого, 2024 р., 17:44
У приміщені Житомирської обласної військової адміністрації відкрито нову виставку «Україна – це вічність, не тільки сьогоднішня, але насамперед – минула і майбутня!»,  яка організована завдяки ініціативі упраління культури та туризму Житомирської ОВА та Глибочицької територіальної громади.
02 Лютого, 2024 р., 15:40
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко розповів про завершення першого та початок другого етапу спортивних змагань шкільних ліг “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”.
02 Лютого, 2024 р., 12:28
У Житомирі відбувся обласний онлайн-семінар «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з черліденгу», до якого долучились 270 учасників.
01 Лютого, 2024 р., 09:24
Спорт для дітей та молоді завжди на часі: кожна гра, кожне тренування – це вклад у їхнє здоров’я та розвиток.
31 Січня, 2024 р., 16:53
Амбасадорка проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» Юлія Олішевська відвідала тренування у  Райківській гімназії Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області.
29 Січня, 2024 р., 15:06
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко приєднався до тренування спортивної команди Студеницького ліцею Глибочицької сільської ради. Разом з юними спортсменами він поринув у спортивну атмосферу гри у баскетбол.
26 Січня, 2024 р., 12:30
Відділ освіти,молоді і спорту Ушомирської територіальної громади провів "ШКІЛЬНІ ІГРИ з БАСКЕТБОЛУ (ЮНАКИ).
25 Січня, 2024 р., 10:39
Премія Кабінету Міністрів України присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України упродовж 2023 року. Також при цьому можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.
23 Січня, 2024 р., 16:09
21 січня 2024 року звершилося перше коло чемпіонату   Коростенського району з волейболу серед чоловічих команд. В даному чемпіонаті  приймає участь  10 команд міських, селищних, сільських рад Коростенського району.
19 Січня, 2024 р., 12:14
Про це повідомляє управління культури та туризму Житомирської облвійськадміністрації.