Культура, молодь та спорт

18 Січня, 2024 р., 15:40
В Україні все білиш популярним стає проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який є справжнім відображенням спортивного духу та єднання молоді. На сьогодні зареєстровано 18,390 тис. команд з різних куточків України.
18 Січня, 2024 р., 10:47
За 2023 рік на Житомирщині було проведено 81 чемпіонат області з олімпійських та неолімпійських видів спорту, з них 26 обласних змагань з видів спорту для осіб з інвалідністю.
17 Січня, 2024 р., 11:47
Пройдіть опитування від Мінмолодьспорту щодо рівня рухової активності українців та беріть участь у формуванні державної політики у сфері фізичної культури та спорту.
08 Січня, 2024 р., 13:52
Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проєктів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2024 році.
27 Грудня, 2023 р., 12:50
26 Грудня, 2023 р., 12:18
З 15 листопада Український культурний фонд розпочав приймати заявки на грантову програму «Культура без бар’єрів». Кінцевий термін подачі – 15 січня 2024 року.
21 Грудня, 2023 р., 10:36
А ти займаєшся спортом? Долучайтесь до Всеукраїнського опитування https://survey.sportforall.gov.ua
28 Листопада, 2023 р., 11:00
Загалом від Дитячого фонду UNICEF передано 185 наборів з навчально-розвивальними матеріалами. Їх отримають усі заклади дошкільної освіти Коростенського району, які працюють в очному або змішаному форматі.
24 Листопада, 2023 р., 11:41
Програма має на меті сформувати безперешкодне життєве середовище у культурній та соціальній галузях для маломобільних груп населення, осіб з інвалідністю, зокрема для людей з інвалідністю внаслідок війни. Вона містить два ЛОТи: