Культура, молодь та спорт

29 Лютого, 2024 р., 16:25
Серед учнів закладів загальної середньої освіти, що проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».
28 Лютого, 2024 р., 17:04
Сьогодні в приміщенні Малинської дитячо-юнацької спортивної школи відбулося урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу. З вітальним словом до учасників звернувся секретар міської ради Василь Майстренко та заступник начальника управління освіти, молоді спорту та НПВ Валентина Заровна.
28 Лютого, 2024 р., 16:53
Крокуємо далі ІІ етапом змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» в Чоповицькій територіальній громаді.
27 Лютого, 2024 р., 14:21
Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з Харківською академією дизайну і мистецтв й Держмистецтв розробили айдентику до 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка.
23 Лютого, 2024 р., 16:20
23 лютого 2024 року на базі спортивної зали ФОК Іршанського ГЗК відбувся ІІ етап змагань із футзалу між учнями закладів загальної середньої освіти Іршанської територіальної громади (юнаки 2012-2013 р.н.), в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
23 Лютого, 2024 р., 16:13
21 лютого 2024 року в Словечанській територіальній громаді розпочався ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»  під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»
22 Лютого, 2024 р., 08:21
У Горщиківському ліцеї відбувся ІІ територіальний етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу серед учнів ліцею під гаслом "Разом переможемо".
21 Лютого, 2024 р., 18:18
21.02.2024 стартував ІІ (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Чоповицькій територіальній громаді.
21 Лютого, 2024 р., 09:16
У рамках проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Пліч-о-пліч” серед учнів, за ініціативи президента УКРАЇНИ Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, на базі Гладковицького ліцею відбувся ІІ етап змагань з волейболу серед хлопців.