Культура, молодь та спорт

22 Лютого, 2024 р., 08:21
У Горщиківському ліцеї відбувся ІІ територіальний етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу серед учнів ліцею під гаслом "Разом переможемо".
21 Лютого, 2024 р., 18:18
21.02.2024 стартував ІІ (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Чоповицькій територіальній громаді.
21 Лютого, 2024 р., 09:16
У рамках проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Пліч-о-пліч” серед учнів, за ініціативи президента УКРАЇНИ Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, на базі Гладковицького ліцею відбувся ІІ етап змагань з волейболу серед хлопців.
20 Лютого, 2024 р., 16:34
Другий етап проєкту "Пліч-о-пліч" в Іршанській територіальній громаді триває. Команди закладів загальної середньої освіти  наполегливо ведуть підготовку до змагань.
19 Лютого, 2024 р., 12:30
Команда Лугинської селищної ради-переможець чемпіонату Коростенського району з волейболу серед чоловічих команд "ЛІГА ПОЛІССЯ" сезону 2023-2024 років!
16 Лютого, 2024 р., 15:20
У спортивному залі Великодивлинської гімназії було гаряче та гучно, адже у рамках проекту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» проходили змагання з футзалу  серед хлопців 5-9 класів.
15 Лютого, 2024 р., 17:03
За ініціативи Президента України у січні 2024 року  стартували  найбільш масштабні учнівські змагання у рамках спортивного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з п’яти видів спорту: футзалу, баскетболу, волейболу, черлідингу та спортивного орієнтування.
14 Лютого, 2024 р., 15:52
10 лютого документальний фільм “Довга Доба” режисера Алана Бадоєва вийшов в український кінопрокат. За кілька днів команді вдалося зібрати понад півмільйона гривень в донатах для реабілітації важкопоранених військових.