Культура, молодь та спорт

09 Квітня, 2024 р., 16:32
Коростенським районом активно крокує третій етап "Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг", цього тижня визначать найкращих юнаків та дівчат у волейболі!
05 Квітня, 2024 р., 19:26
На базі спортивного комплексу «Спартак» відбулися змагання третього етапу "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу, де 13 команд Коростенського району продемонстрували свій високий рівень майстерності та спортивних здібностей.
04 Квітня, 2024 р., 17:55
10 квітня 2024 року об 13.00 год. в Коростенському міському Палаці культури ім.Т.Шевченка відбудеться патріотично-профорієнтаційна зустріч" Культура-наш духовний щит" студентів та викладачів Житомирського коледжу культури ім.І.Огієнка з випускниками 9 та 11 класів закладів загальної освіти.
02 Квітня, 2024 р., 09:28
Міжнародний фонд “Відродження” оголошує конкурс стипендій для відеоблогерів, що працюють з темами подолання російського імперіалізму та колоніалізму, культурної деколонізації та формування національної ідентичності.
01 Квітня, 2024 р., 14:26
Успішно завершився ІІ етап змагань, який передбачав змагання шкільних команд на рівні територіальних громад.
28 Березня, 2024 р., 15:59
27 березня 2024 року, у Малинській громаді відбулися останні змагання ІІ етапу "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", які проходять під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО"!
27 Березня, 2024 р., 15:53
26 березня відбулися заключні змагання ІІ (територіального) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», які проходили за ініціативи Президента України Володимир Зеленський під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" зі спортивного орієнтування.
27 Березня, 2024 р., 14:30
Спортивне орієнтування: ІІ-ий етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"