13 Жовтня, 2021 р., 16:43
Сьогодні в Ушомирської територіальній громаді відбулись урочистості з нагоди Дня захисника і захисниць України.
13 Жовтня, 2021 р., 16:36
12 жовтня спільно з головою Житомрської обласної державної адміністрації Віталієм Бунечко, депутатами обласної ради та головами територіальних громад Коростенського району долучився до проекту «Greening of the planet» ініціатором якої виступив благодійний фонд «Озеленення України».
13 Жовтня, 2021 р., 16:29
12 жовтня голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно з головою Житомирської ОДА Віталієм Бунечко, начальником Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктором Сахнюком, головою Овруцької територіальної громади Іваном Корудом, виконавчим директором Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» Валентиною Полтавець, депутатами обласної ради та головами територіальних громад Коростенського району прийняли участь у форумі з питань співпраці та взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з сільськими, селищними та міськими головами.
13 Жовтня, 2021 р., 13:09
За повідомленням ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» в Коростенському районі такі цифри по захворюваності:
13 Жовтня, 2021 р., 13:05
Стабільні рівномірні оплати щомісяця під час опалювального періоду мають 4346 побутових клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Ці споживачі протягом травня-вересня перейшли на тариф «Твій газ Рівномірний платіж», за допомогою якого розподілили фінансове навантаження на свої бюджети рівномірними частинами протягом року.
13 Жовтня, 2021 р., 13:03
НАК «Нафтогаз України» пропонує бюджетним та релігійним організаціям середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ – 13,7 грн за кубометр (з врахуванням транспортування та ПДВ – 16,8 грн). Контракт укладається на термін 15 місяців - до кінця 2022 року. Дана пропозиція значно нижче за поточні спотові ціни на газ. Про це заявив голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко.
13 Жовтня, 2021 р., 11:18
Станом на 13 жовтня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 440 801 особа (вакциною COVISHIELD – 17 291 (перша доза) та 0 (друга доза), вакциною CORONAVAC – 89 351 (перша доза) та 74 812 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 79 973 (перша доза) та 57 618 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA — 29 143 (перша доза) та 34 227 (друга доза), вакциною MODERNA — 30 555 (перша доза) та 29 831 (друга доза), з яких 4 004 – за минулу добу 12 жовтня.
12 Жовтня, 2021 р., 14:11
14 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць, згадуючи всіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність незалежно від роду діяльності та статі.
12 Жовтня, 2021 р., 12:10
Освітяни є пріоритетною групою вакцинації від COVID-19 через специфіку своєї роботи. Вихователі, вчителі та викладачі щодня спілкуються з десятками чи навіть сотнями людей, тож мають вищий ризик захворіти.