21 Серпня, 2020 р., 09:21
Президент Володимир Зеленський вважає, що скорочення малокомплектних шкіл не завжди доцільне, і наголошує, що уряд має запропонувати можливі шляхи вирішення цього питання.
20 Серпня, 2020 р., 15:10
Питання підготовки освітніх закладів до початку навчального року та заповненість ліжок, які відведені для госпіталізації хворих на COVID-19, розглянула Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
20 Серпня, 2020 р., 13:01
Сьогодні під головуванням голови Коростенської районної ради Василя Клименка відбулась чергова тридцять шоста сесія VІI скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь 28 із 37 депутатів районної ради, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, заступник голови Коростенської районної ради Віктор Кутішенко, депутат Житомирської обласної ради Володимир Нагорняк, т.в.о начальника Коростенського ВП Юрій Губський, працівники апарату районної ради, представники засобів масової інформації, запрошені.
20 Серпня, 2020 р., 12:34
Президент Володимир Зеленський переконаний, що указ щодо розробки та реалізації заходів з підтримки культури та культурної спадщини, розвитку креативних індустрій і туризму в межах «Великого будівництва», який він підписав 18 серпня, сприятиме розвитку галузі. Про це Глава держави заявив під час відвідання історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця».
20 Серпня, 2020 р., 09:19
За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 20.08.2020 (за минулу добу – 19 серпня) зареєстровано 61 новий лабораторно підтверджених випадок.
20 Серпня, 2020 р., 07:59
Кабінет Міністрів України під час засідання, 19 серпня, схвалив Порядок фінансування виборчих комісій під час підготовки і проведення місцевих виборів, що заплановані на 25 жовтня 2020 року. Документ визначає джерела фінансування, механізм перерахування коштів територіальним виборчим комісіям, а також механізм повернення ними невикористаних коштів.
19 Серпня, 2020 р., 16:05
18 серпня заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Градівський та заступник голови облради Сергій Крамаренко вітали пасічників області з нагоди професійного свята. Почесною грамотою Житомирської ОДА нагороджено пасічника з Коростенщини Володимира Клименка.
19 Серпня, 2020 р., 16:04
Заклади професійної освіти зможуть приймати документи та зараховувати вступників до 01 листопада. Лист із рекомендацією продовжити терміни вступу був розісланий 18 серпня 2020 року обласним управлінням освіти і науки.
19 Серпня, 2020 р., 15:46
Сьогодні, 19 серпня, в День пасічника - професійне свято бджолярів голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно зі своїм заступником Артемом Майдеником, заступником голови Коростенської районної ради Віктором Кутішенком, головним спеціалістом управління регіональної діяльності Іванною Мазуровою привітали та нагородили подяками Коростенської районної державної адміністрації та Коростенської районної ради пасічників району.
19 Серпня, 2020 р., 14:55
Оголошується конкурс бізнес-проєктів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проєктів (Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 18.12.2019 № 1721 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2020 рік» (зі змінами).