11 Лютого, 2020 р., 09:48
Мінсоцполітики спільно з Міністерством освіти і науки проведуть апробацію проекту Державного стандарту супроводу під час інклюзивного навчання з 17 лютого до 17 червня 2020 року.
11 Лютого, 2020 р., 08:05
Програма медичних гарантій стартує в Україні з 1 квітня 2020 року. Наразі Міністерство охорони здоров’я України та Національна служба здоров’я України спільно з регіонами працюють над своєчасним запуском реформи. Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА.
10 Лютого, 2020 р., 15:41
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності» № 473-ІХ, який Верховна Рада України схвалила 16 січня 2020 року.
10 Лютого, 2020 р., 15:27
Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно зі своїм заступником Артемом Майдаником здійснив робочу поїздку до Обиходівської, Сарновицької, Ходаківської та Сингаївської сільських рад. Поспілкувався з сільськими головами та секретарями громад.
10 Лютого, 2020 р., 14:12
За даними Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, 1 047 403 унікальних користувачів уже успішно завантажили мобільний додаток «Дія». Про це Михайло Федоров повідомив сьогодні, 10 лютого, на своїй сторінці у Facebook.
10 Лютого, 2020 р., 14:04
Фестиваль інструментальної музики, який відбувся 9 січня в Коростені вперше, об’єднав в єдиному просторі свята музикантів – на сцені та глядачів – в залі.
10 Лютого, 2020 р., 08:30
У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип Центр громадського здоров’я МОЗ України нагадує громадянам основні ознаки грипу та профілактичні заходи.
10 Лютого, 2020 р., 08:01
Тож, шановні користувачі та всі ті, хто любить спілкування з «живою» книгою, запрошуємо вас до нашої книгозбірні «посмакувати» новинками літератури!
10 Лютого, 2020 р., 07:58
10 лютого: мінлива хмарність. Вночі без опадів, вдень невеликий дощ. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний, 8-13 м/с. Температура вночі 0..5° морозу, вдень 1..6°тепла.