30 Січня, 2020 р., 13:22
У грудні 2019 року сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Житомирщини зменшилася на 3,3 млн  грн або на 22,8%. За показником  співвідношення суми невиплаченої заробітної плати до фонду оплати праці та за обсягом боргу Житомирська область упродовж січня-грудня 2019 року займала 6 місце.
30 Січня, 2020 р., 10:09
На території Житомирської області є вже чимало потужних підприємств, які розвиваються за рахунок іноземного капіталу. Такі виробники дають можливість підвищувати рівень життя жителів регіону. Це й нові робочі місця, й податки, котрі спрямовуються до місцевих бюджетів. А ці кошти далі органи влади можуть направляти на розвиток територій.
30 Січня, 2020 р., 09:54
Державна податкова служба України інформує, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціального страхування», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23.12.2019 за № 1278/34249 (далі – Наказ).
30 Січня, 2020 р., 09:48
Під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при ОДА обговорили епізоотичну ситуацію щодо грипу птиці в країнах Східної Європи та Україні, особливості захворювання та загрози поширення інфекції на територію Житомирської області. Участь у засіданні, яке відбулося 29 січня, взяв перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.
30 Січня, 2020 р., 09:44
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) – інформаційний сервіс, який надає можливість платникам податків мінімізувати витрати часу на отримання інформації і самостійно ознайомитись із:
30 Січня, 2020 р., 09:36
Ми пропонуємо вам прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці:
30 Січня, 2020 р., 09:26
29 січня на виконання доручення Прем'єр-Міністра України від 22.01.2020 р., у Коростенському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста та району. Мета заходу – донесення роз'яснювальної інформації щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.
29 Січня, 2020 р., 16:46
Під  такою  назвою  відбулась година  пам’яті  юнаків, які  героїчно  загинули  у  бою  під Крутами, для  учнів старших  класів  Грозинської  гімназії, підготовлена  і  проведена  працівниками  районної   книгозбірні   та Грозинської  бібліотеки  в  співпраці  з  педагогами гімназії  Василем Максимчуком  і  Вікторією  Чижською  за  сприяння  директора  Ігоря  Харченка.
29 Січня, 2020 р., 15:57
Вчителі та викладачі, які не зареєстровані суб'єктами підприємницької діяльності, але надавали в 2019 році репетиторські послуги учням та студентам, зобов’язані задекларувати свої доходи.