23 Січня, 2020 р., 12:19
«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення організаційної структури та державного контролю у сфері захисту прав дітей та соціальної підтримки сім’ї» із соціальними службами Коростенського району.
23 Січня, 2020 р., 12:12
Скарлатина – це гостре інфекційне захворювання. Воно викликане ß-гемолітичним стрептококом групи А.
23 Січня, 2020 р., 11:42
Сьогодні, 23 січня, в облдержадміністрації провели офіційну презентацію туристичного логотипу Житомирщини. Цей логотип обрали з-поміж 23 варіантів, котрі подавали на конкурс ще у 2018 році.
23 Січня, 2020 р., 09:21
Конституція України гарантує кожному право на професійну правничу допомогу, яка в передбачених законом випадках надається безоплатно, також Конституція України визначає, що головним обов’язком держави є утвердження і забезпечення прав і свобод людини.
23 Січня, 2020 р., 08:47
Президент України Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Держави Ізраїль.
22 Січня, 2020 р., 16:49
Розпочався спільний регіональний тур Національної служби здоров’я України (НСЗУ) та МОЗ України областями України. Він присвячений підготовці закладів спеціалізованої медичної допомоги до другої хвилі трансформації системи охорони здоров’я. Тур включає інформаційні заходи для власників закладів охорони здоров’я, що надають спеціалізовану медичну допомогу, а також головних лікарів та профільних економічних заступників цих закладів в кожній області України. Тур відбувається за підтримки проєктом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».
22 Січня, 2020 р., 16:33
З початком нового року фахівці центру зайнятості проводять робочі зустрічі  з соціальними партнерами аби обговорити спільні першочергові кроки співпраці у 2020 році.
22 Січня, 2020 р., 15:31
Україно, Соборна держава, Сонценосна колиска моя Ще не вмерла й не вмре твоя слава Завойована в чесних боях!
22 Січня, 2020 р., 15:16
День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ця подія є важливою історичною віхою в боротьбі українського народу за свободу, яка залишиться у пам’яті сьогоднішнього та прийдешніх поколінь.
22 Січня, 2020 р., 14:22
Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99. 30 грудня 2011 року Указом Президента України день було перейменовано у «День Соборності та Свободи України». 13 листопада 2014 року Указом Президента України свято було відновлено як День Соборності.