03 Лютого, 2020 р., 10:19
Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні стартує 3 лютого і триватиме до 24 березня 2020 року.
02 Лютого, 2020 р., 11:50
Третього лютого Україну відвідає Президент Турецької Республіки Реджеп Таїп Ердоган. У рамках візиту відбудеться зустріч глав держав у форматі віч-на-віч, а також восьме засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною під співголовуванням Володимира Зеленського та Реджепа Таїпа Ердогана. Під час перемовин сторони обговорять шляхи поглиблення стратегічного партнерства та співпраці у всіх напрямах взаємодії.
01 Лютого, 2020 р., 09:57
Під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулася нарада з питань тарифів на послуги теплопостачання для населення та реалізації програми енергоефективності у житловому фонді.
31 Січня, 2020 р., 15:42
Шановні водії! На автошляхах спостерігається ожеледиця!
31 Січня, 2020 р., 14:55
Електронна система моніторингу мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР) – це база даних, яка містить усю інформацію про публічні бібліотеки України, їхні характеристики та показники діяльності. Перелік показників розширено у відповідності до нових послуг, які надають бібліотеки. Ця система використовується українськими публічними бібліотеками для звітності.
31 Січня, 2020 р., 13:55
Президент України Володимир Зеленський очікує на відчутне збільшення інвестиційної й торговельної співпраці між Україною та США. Про це він заявив після переговорів з Державним секретарем США Майком Помпео в Києві.
31 Січня, 2020 р., 13:04
У січні та лютому люди мають отримати так само знижену вартість платіжок, як в грудні. Про це сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА. Він закликав місцеву владу активніше застосовувати надані Урядом інструменти щодо зниження суми в платіжках на тепло і гарячу воду.
31 Січня, 2020 р., 12:44
Відповідно до п. 179.1 ст. 179 Податкового кодексу України платник податку зобов'язаний подавати річну декларацію про майновий стан і доходи у випадках, передбачених розділом IV Кодексу.
31 Січня, 2020 р., 11:09
Коростенське управління ДПІ повідомляє, що з 2019 року звільняються від оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором не тільки стипендії, які виплачуються з бюджету.
31 Січня, 2020 р., 11:06
Починаючи з 1 січня 2019 року, згідно з прийнятим Верховною Радою України Законом України «Про Державний бюджет на 2020 рік», розмір мінімальної заробітної плати зросте з 4173 грн до 4723 грн. Відтак, через збільшення мінімальної зарплати, зростає і мінімальний страховий внесок, який у 2020 році буде становити 1039,06 грн. (4723,0 Х 22%).