25 Серпня, 2023 р., 09:24
У селі Трифонівка на Херсонщині, у рамках всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч”, Житомирськими будівельниками тривалий час ведуться відновлювальні роботи, спрямовані на відбудову будівель та інфраструктури.
25 Серпня, 2023 р., 09:20
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.08.23 орієнтовно склали:
25 Серпня, 2023 р., 09:03
Слава Україні! Розпочалася п’ятсот сорок восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.
25 Серпня, 2023 р., 09:00
Житомирщина вшановує пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
25 Серпня, 2023 р., 08:25
Щорічний Всеукраїнський забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України», який проводиться за сприяння Міністерства у справах ветеранів України до Дня пам’яті Захисників України 29 серпня, цьогоріч відбудеться винятково в онлайн форматі. Про це повідомили в Мінветеранів.
25 Серпня, 2023 р., 08:09
Скоро до школи, і в реаліях сьогодення з’являється значно більше пунктів, про які треба подбати. Найважливіший з них — безпека дітей.
25 Серпня, 2023 р., 08:00
Успішний контрнаступ сил оборони України та звільнення українських земель від російських загарбників потрібні всьому світу, оскільки наша країна бореться за спільні цінності. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ після переговорів із Прем’єр-міністром Королівства Норвегія Йонасом Гаром Стере в Києві.
24 Серпня, 2023 р., 12:30
У непрості часи, коли Україна зазнає випробувань війни, справжнім джерелом натхнення і надії залишаються найменші громадяни – наші діти. Їхні посмішки та життєрадісність підтримують і надихають на краще майбутнє.