17 Серпня, 2023 р., 09:40
Запобігання використанню незадекларованої праці є однією з ключових місій Державної служби з питань праці. Ця проблема має серйозний негативний вплив на економіку країни та якість життя громадян. Незадекларована праця обмежує здатність держави реалізовувати ефективну соціальну політику у таких сферах, як освіта, охорона здоров’я, розвиток професійних навичок, зайнятість, соціальний захист та пенсійне забезпечення.
17 Серпня, 2023 р., 09:10
Житомирщина вшановує пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
17 Серпня, 2023 р., 08:11
Житомирський регіональний центр з гідрометеорології України попереджає, що по території Житомирської області з 29 червня – 2 липня спостерігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека. Температура вночі 15-20о тепла, вдень 26-33о.
16 Серпня, 2023 р., 16:03
Традиційно передбачено три дистанції на 2, 5 та 10 кілометрів. З урахуванням умов воєнного стану забіг вдруге пройде у форматі онлайн. Реєстрація на забіг розпочинається вже сьогодні, 12 липня та триватиме до 20 серпня 2023 року за цим посиланням:
16 Серпня, 2023 р., 14:42
Програма доступного іпотечного кредитування єОселя отримала фінансування на цей рік у повному обсязі. За оцінками «Укрфінжитла», вже до кінця року отримати пільгову іпотеку зможуть щонайменше 10 тисяч українських родин. Тому тим українцям, кому відмовили через брак фінансування, радять повторно подати заявку на кредит в Дії.
16 Серпня, 2023 р., 14:14
Головна мета грантів – підтримати відновлення підприємницької діяльності на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були окуповані, а також посилити стійкість мікробізнесу в інших регіонах України в умовах війни, що триває.
16 Серпня, 2023 р., 11:21
Нещодавно в Народичах на Житомирщині відбувся регіональний круглий стіл на тему «Відновлення доступу до медичних послуг у громаді».
16 Серпня, 2023 р., 10:09
МОН зазначило, що у новому навчальному році будуть використовуватися різні форми навчання. Новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня 2023 року й передбачає організацію навчального процесу у трьох форматах: очному, дистанційному та змішаному.