22 Лютого, 2021 р., 11:02
На сайті Міністерства освіти і науки оприлюднено рекомендації МОН для закладів загальної середньої освіти. Документ роз’яснює особливості роботи шкіл під час адаптивного карантину з 24 лютого і наголошує на пріоритетах роботи закладів у цей період.
19 Лютого, 2021 р., 13:20
20 лютого всі українці згадують подвиг Героїв Небесної Сотні. Сьогодні в Сушківському закладі загальної середньої освіти теж пройшли заходи, присвячені пам'яті загиблих учасників Революції Гідності: виховні години "Сучасні борці за єдність України", інформаційний захід "Герої не вмирають... Просто йдуть".
11 Лютого, 2021 р., 09:34
За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей  (David Wright. COVID-19: expectations and Effects on children online, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.
01 Лютого, 2021 р., 11:16
Сьогодні, 01 лютого 2021 року, розпочинається реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Цьогоріч вона відбудеться з 21 травня до 15 червня.
16 Січня, 2021 р., 09:40
У 2020/2021 навчальному році учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі, повідомляє Міністерство освіти і науки України.
13 Січня, 2021 р., 11:18
Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з реалізації Національної стратегії безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі на 2021 рік. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 23 грудня 2020 року.
05 Січня, 2021 р., 10:08
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
01 Грудня, 2020 р., 09:39
Міністерство освіти і науки спільно з Державною службою якості освіти розробили методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти. Рекомендації оприлюднено на сайті МОН 30 листопада 2020 року.
16 Листопада, 2020 р., 10:03
П'ять порад, як дитині критично оцінити інформацію, яку вона побачила або почула у засобах масової інформації, соціальних мережах чи від друзів:
19 Жовтня, 2020 р., 09:33
16 жовтня 2020 року набуло чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.