04 Листопада, 2021 р., 14:03
Міністерство освіти і науки України затвердило графік підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. Зареєструватися можна буде з 1 лютого, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.
18 Жовтня, 2021 р., 09:31
18 жовтня розпочнеться прийом заявок до ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, який розпочнеться у листопаді.
21 Вересня, 2021 р., 09:43
В Україні триває вакцинація проти коронавірусної інфекції. Наразі всі охочі віком від 18 років можуть щепитися в найближчому центрі масової вакцинації 7 днів на тиждень.
13 Серпня, 2021 р., 15:29
Часто педагоги говорять слова, які точно не додають бажання навчатись, а навпаки демотивують та засмучують школярів.  Які фрази краще забути вчителям та чим можна замінити образливі слова:
04 Серпня, 2021 р., 10:22
03 серпня заступник голови Житомирської облдержадміністрації Юрій Оханський провів координаційну нараду з головами територіальних громад та керівниками місцевих органів управління щодо стану вакцинації працівників закладів освіти Житомирської області.
26 Червня, 2021 р., 15:43
18 червня відбулось звітування директора Холосненської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. перед трудовим колективом та громадськістю.
05 Червня, 2021 р., 09:57
04.06.2021 р. в Грозинській гімназії відбувся звіт директора закладу освіти, на якому Ігор Володимирович Хачренко доповідав присутнім про пророблену роботу та створення належних умов для забезпечення максимального доступу для здобуття якісної освіти за 2020-2021 навчальний рік.
02 Червня, 2021 р., 18:07
Другого червня до Михайлівської школи завітали голови батьківських комітетів класів, на шкільному подвір’ї зібрався весь колектив педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу навчального закладу.
12 Травня, 2021 р., 09:11
Якщо ви ще сумніваєтесь, чи варто захистити себе від коронавірусу, чи вам бракує інформації, рекомендуємо відвідати такі ресурси:
08 Травня, 2021 р., 08:56
8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найстрашнішою трагедією ХХ століття. У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. Ціна Великої Перемоги – мільйони загиблих на полях бою, у концтаборах та на примусових роботах, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій.