Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

25 Жовтня, 2023 р., 16:30
   24 жовтня, відбулося засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Коростенській районній державній адміністрації. До засідання Ради ВПО приєднався начальник Коростенської РВА Олег Рябой та голови територіальних громад.
24 Жовтня, 2023 р., 20:40
Сьогодні, 24 жовтня, відбулась онлайн-нарада щодо виконання плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії безбар'єрного простору.
23 Жовтня, 2023 р., 14:44
Депресія — це не сум, не пригніченість, не журба. Це не настрій чи стан. Це розлад, який отримав безліч «синонімів» через хибні уявлення про ментальне здоров’я.
20 Жовтня, 2023 р., 15:56
З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну село Трифонівка Великоолександрівської громади Херсонської області було окуповане. 06 жовтня 2022 року українські воїни звільнили село від російських загарбників і там знову замайорів український прапор.
18 Жовтня, 2023 р., 15:06
Житомирська ОВА виділила 35,2 млн грн для відновлення села Трифонівка Великоолександрівської селищної громади Бериславського району Херсонської області, з яких 2 млн грн надала Звягельська міська рада. Звягельська громада радо долучилася до відбудови Херсонщини, адже на її території проживає 2770 переселенців, з яких 252 — з Херсонської області.
18 Жовтня, 2023 р., 14:36
Іноді ви хочете обговорити свій стан зі спеціалістом, та від слів «психолог», «психіатр» чи «психотерапевт» у вас мурахи по шкірі. Глухий кут.
13 Жовтня, 2023 р., 14:01
Ми переживаємо різний досвід: удома, за кордоном. Діти легше адаптуються до умов війни, та водночас вони більш залежні від нас – дорослих, які перебувають поряд.
12 Жовтня, 2023 р., 14:40
Вправи на усвідомленість – чудовий інструмент для боротьби зі стресом та його наслідками, адже їх можна використовувати де б ви не були. Ба більше, їх можна вигадувати — новій й нові, що б вас не оточувало. Головне — навчитися перемикати увагу.
10 Жовтня, 2023 р., 09:58
День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Він спрямований на підтримку людей, які не страждають на серйозні відхилення з боку психіки, проте переживають скрутні часи та потребують сили волі й характеру, які б допомогли їм впоратися з будь-якими життєвими труднощами.
09 Жовтня, 2023 р., 15:51
Щороку 10 жовтня у світі та в Україні відзначається День ментального здоров’я.