17 Жовтня, 2020 р., 08:39
Щиро вітаємо з днем народження голову Меленівської сільської ради Ніну Валентинівну Грищенко!
15 Жовтня, 2020 р., 09:37
Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, те, з чим вони віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?
14 Жовтня, 2020 р., 08:00
Це свято має особливе значення. Воно нагадує про громадянський обов'язок і важливе чоловіче призначення. Адже наш святий обов'язок – зберегти мир і злагоду в суспільстві і на землі.
11 Жовтня, 2020 р., 10:31
Щорічно у другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. Я щиро вітаю всіх майстрів пензля і різця зі святом!
11 Жовтня, 2020 р., 10:16
Свято День санітарної служби та День епідеміолога в Україні відзначають у жовтні. Дата встановлена в 2004 році. У програмі святкових заходів - вшанування працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.
09 Жовтня, 2020 р., 09:38
Щиро вітаємо з ювілейним днем народження депутата Коростенської районної ради VII скликання Оксану Данильчук!
09 Жовтня, 2020 р., 09:36
9 жовтня 1874 року 22 країни підписали Бернський договір, заснувавши Генеральний поштовий союз. З того часу в світі відзначають Міжнародний день пошти. А ще точніше — поштового працівника.
08 Жовтня, 2020 р., 11:23
Вельмишановні юристи, прийміть наші вітання з вашим професійним святом! Бажаємо, щоб ваші очі та серце були так само сліпі, як і у богині правосуддя Феміди, адже ви оперуєте законами, а не почуттями. Нехай же вашими вірними супутниками будуть об'єктивність, послідовність, логічність і удача.
04 Жовтня, 2020 р., 08:00
Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до своїх учнів! Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай світло, яке ви вкладаєте в серця своїх учнів, запалює зірки і яскраво освітлює ваш життєвий шлях, а ваша доброта повертається вам сторицею.
01 Жовтня, 2020 р., 09:22
У 1975 році, 1 жовтня ЮНЕСКО заснував Міжнародний день музики — свято, що об’єднує серця всіх, хто пише, грає, співає або просто не уявляє ні дня свого життя без музики.