24 Грудня, 2020 р., 09:32
Шановні працівники архівних установ Коростенького району! Щиро вітаємо вас із професійним святом!
22 Грудня, 2020 р., 10:48
Свій славний життєвий ювілей сьогодні відзначає заступник директора Гулянецької СЗШ І-ІІІ ст. Тетяна Володимирівна Ярошенко!
22 Грудня, 2020 р., 09:26
Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.
18 Грудня, 2020 р., 12:34
День святого Миколая – казкове свято, якого чекають і дорослі, і діти! Це час, коли здійснюються дива та найзаповітніші мрії кожного з нас!
18 Грудня, 2020 р., 08:18
Шановні працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану!    Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
17 Грудня, 2020 р., 11:13
Сьогодні своє професійне свято відзначають державні виконавці та працівники органів державної виконавчої служби. З нагоди свята кращих представників професії, працівників державної виконавчої служби м. Коростень від імені Коростенської районної державної адміністрації та Коростенської районної ради було нагороджено грамотами.
17 Грудня, 2020 р., 09:00
Сердечно вітаємо зі святом народного депутата України Володимира Юрійовича Арешонкова.
15 Грудня, 2020 р., 09:33
Щиро вітаємо з ювілейним днем народження завідувача фельшерським пунктом, фельдшера с. Вигів Оксану Кривошеєнко!
15 Грудня, 2020 р., 09:18
Шановні судді та працівники судових установ України! Щиро вітаємо вас із професійним святом!
14 Грудня, 2020 р., 08:00
Саме 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.