01 Жовтня, 2020 р., 09:07
Щиро вітаємо жителів Коростенщини з теплим і сердечним святом – Днем людей похилого віку та Днем ветерана! Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
30 Вересня, 2020 р., 08:00
30 вересня — найчитальніший день року, адже у 1998 році Президент України підписав Указ, яким затвердив Всеукраїнський день бібліотек.
27 Вересня, 2020 р., 08:00
Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів! Завдяки вашій любові до малюків, щирій праці та професіоналізму наше молоде покоління росте розумним, чуйним та активним. Щиро вдячні вам за теплоту, турботу та увагу до наших дітей.
26 Вересня, 2020 р., 08:00
Шановна Катерино Іванівно, сьогодні Ваш день і усі найкращі побажання сьогодні для Вас!
24 Вересня, 2020 р., 09:16
Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає заступник директора Сарновицької СЗШ І-ІІІ ст. Любов Базилевич!
20 Вересня, 2020 р., 08:00
Щиро вітаємо усіх, хто пов'язав свою долю з лісом з професійним святом – Днем працівника лісу!
18 Вересня, 2020 р., 09:03
Вітаємо з ювілейним днем народження головного спеціаліста управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Олену Залужну!
18 Вересня, 2020 р., 08:00
Шановні фармацевтичні працівники!
17 Вересня, 2020 р., 07:54
Щиро вітаємо всіх працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!
16 Вересня, 2020 р., 09:21
Ювілейний день народження, поважну дату - 65-річчя відзначає сьогодні лікар-хірург консультаційної поліклініки КНП "Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради" Михайло Васильович Довжицький!