02 Серпня, 2020 р., 09:51
Шановні працівники залізничного транспорту!
29 Липня, 2020 р., 08:20
Сьогодні ми щиро і сердечно вітаємо зі святом - з днем народження директора ДП "Коростенське лісомисливське господарство" Володимира Володимировича Бадзяна!
28 Липня, 2020 р., 10:20
Славний життєвий ювілей сьогодні відзначає завідувачка фельдшерським пунктом с. Білка КНП "Коростенський районний центр ПМСД" Коростенської районної ради Галина Андрушенко.
27 Липня, 2020 р., 08:53
Свій ювілейний день народження сьогодні відзначає начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління регіонального розвитку Тетяна Макарчук!
25 Липня, 2020 р., 08:00
Шановні працівники торгівлі!
19 Липня, 2020 р., 09:00
Прийміть вітання та вдячні слова за самовіддану та важку працю! Ви справжні майстри своєї справи. Нехай всі намічені вами плани будуть здійснені, завдяки цілеспрямованій та злагодженій роботі. Адже працівники металургійної та гірничодобувної промисловості завжди були, є й будуть уособленням гідності робочої людини, щедро наділеної відвагою та працьовитістю.
17 Липня, 2020 р., 08:05
Надсилаємо щирі поздоровлення сьогодні депутату Житомирської обласної ради з нагоди дня народження Володимиру Нагорняку!
17 Липня, 2020 р., 08:00
Свій день народження сьогодні відзначає депутат Коростенської районної ради VII скликання Володимир Андрієвич!
16 Липня, 2020 р., 08:00
Шановні бухгалтери та аудитори, ваша робота здається простою та одноманітною тільки тому, хто ніколи не поринав у світ цифр, звітів, відсотків, прибутків і витрат. Та насправді це так. Ваша професія надзвичайно відповідальна і цікава.
15 Липня, 2020 р., 08:00
У травні 2013 року Верховна Рада України ухвалила постанову № 292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців». Відтоді свято відзначають щорічно 15 липня.