08 Листопада, 2020 р., 08:00
День виноградаря і винороба запровадили у 2020 році за Указом Президента України від 22 вересня.
04 Листопада, 2020 р., 08:00
Шановні залізничники! Щорічно, 4 листопада, в нашій країні відзначається професійне свято працівників залізниць. Ця дата була вибрана не випадково, адже саме в  цей день 1861 року, до Львова о  14:30 прибув перший міжнародний потяг “Ярослав”, який прямував з Відня через Краків і Перемишль.
03 Листопада, 2020 р., 08:00
3 листопада в Україні відзначається День інженерних військ. Він затверджений Указом Президента 27 жовтня 1999 року № 1399/99 на знак видатних заслуг саперів, ветеранів та воїнів-інженерів України. Щороку інженерні війська залучаються до ліквідації наслідків стихійних лих, зокрема, повеней в Західних регіонах України, захисту мостів і гідротехнічних споруд під час льодоходу, проведенні рятувальних робіт.
01 Листопада, 2020 р., 08:10
Шановні колеги! На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – надання соціальних послуг тим, хто опинився в складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати.
01 Листопада, 2020 р., 08:05
І у першу неділю листопада на Україні згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 р. № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення, та ветеранам соціальної сфери, для яких він став справою життя.
01 Листопада, 2020 р., 08:00
У першу неділю листопада щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.
28 Жовтня, 2020 р., 10:51
28 жовтня ми відзначаємо річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.
25 Жовтня, 2020 р., 09:09
Щиро вітаємо з Днем автомобіліста і дорожника всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, будівельників доріг, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом та ін.
21 Жовтня, 2020 р., 09:02
Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає секретар Хотинівської сільської ради Юлія Петрівна Гераймович!
19 Жовтня, 2020 р., 08:24
Вітаємо тих, хто дає нам можливість вибору, хто робить якісні продукти, що відповідають всім стандартам, хто створює нові продукти, щоб здивувати нас і зробити наше життя ще смачніше!