22 Червня, 2020 р., 09:21
22 червня – один із найбільш важких днів в нашій історії, День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. День, який навчив Український народ найбільшому – любити мир. День, який нагадує нам всім про жахи і страхіття війни.
22 Червня, 2020 р., 09:12
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
21 Червня, 2020 р., 09:00
З днем народження, з ювілеєм сьогодні щиро і сердечно вітаємо голову правління ПрАТ "Омелянівський гранкар’єр" Валерій Ганський!
21 Червня, 2020 р., 08:00
Свій славний ювілей сьогодні відзначає інспектор відділу кадрів КНП "Коростенська ЦРЛ Коростенського районної ради" Галина Сергієнко!
19 Червня, 2020 р., 12:50
Указом Президента України №234/2020 від 18 червня 2020 року враховуючи значення фермерських господарств для розвитку сільського господарства України, їх внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави було визначено відзначати щороку 19 червня День фермера в Україні.
19 Червня, 2020 р., 10:49
Свято День батька відзначають у третю неділю червня. Наші батьки – найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама – найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли залишають.
19 Червня, 2020 р., 10:40
В цей святковий день хочеться відзначити, що бути Батьком з великої літери надзвичайно складно! Це відповідальність, турбота, щоденна кропітка роботою над собою і великий вклад в майбутнє – в наших дітей.
18 Червня, 2020 р., 11:00
Професія медика в усі часи була чи не найпотрібнішою, адже саме від лікарів залежить збереження здоров’я нації, розвиток гармонійного суспільства та держави. Особливо важливою є роль медиків у період війни та надзвичайних ситуацій, коли професійна діяльність межує із самопожертвою.
18 Червня, 2020 р., 10:00
Шановні медичні працівники Коростенщини – лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я! Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем медичного працівника!
17 Червня, 2020 р., 08:36
Сьогодні свій славний життєвий ювілей відзначає директор Ходаківської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Олена Митюк!