06 Березня, 2020 р., 07:57
Від самого нашого народження найсвітліший образ жінки-матері, ніжної та люблячої половинки – дружини та лагідної бабусі був і залишається символом берегині людського роду, домашнього вогнища та сімейного благополуччя.
03 Березня, 2020 р., 08:23
Щиро вітаємо зі святом всіх тих, хто своїм пером веде нас у всесвіт літератури, дарує незабутні враження, дає можливість пережити найрізноманітніші відчуття під час перечитування улюблених книг!
01 Березня, 2020 р., 09:32
Це свято присвячується заснуванню в 1931 році «Асоціації Женевських зон» – «зон безпеки». Був встановлений в 1990 році.
27 Лютого, 2020 р., 09:00
Сьогодні свій день народження відзначає заступник начальника управління фінансів - начальник бюджетного відділу управління фінансів Марія Олексіївна ФІЛОНЕНКО.
25 Лютого, 2020 р., 08:47
В цей день ми від щирого серця хочемо привітати з днем народження, зі славним ювілеєм - 95-річчям голову ради ветеранів району Миколу Яковича ФЕЩЕНКА.
25 Лютого, 2020 р., 08:40
Сьогодні свій день народження відзначає начальник відділу економічного аналізу, фінансово-кредиторського забезпечення відносин власності, організаційно-кадрового забезпечення управління агропромислового розвитку Коростенської РДА Тамара САУХ.
22 Лютого, 2020 р., 08:23
Сьогодні свій день народження відзначає наша колега - адміністратор центру надання адміністративних послуг Олена КОНСЕВИЧ.
21 Лютого, 2020 р., 07:30
Рідне слово надзвичайно дороге для кожного з нас, для кожної дитини. Саме за допомогою рідного слова ми навчаємося усвідомлювати себе, поважати себе як особистість, любити свою культуру, рідний народ, свою історію.
20 Лютого, 2020 р., 07:23
Багато жахливих подій, про які раніше не могли й подумати в ХХІ столітті, довелося пережити нашому народу та сьогодні історія безжальна...
19 Лютого, 2020 р., 12:27
Сьогодні свій день народження відзначає головний спеціаліст служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації - Аліна Максименко.