26 Березня, 2020 р., 08:00
Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!
25 Березня, 2020 р., 08:10
Сьогодні відзначає день народження головний фінансист управління фінансів Коростенської районної державної адміністрації, гарний спеціаліст, чарівна жінка Тетяна Толочко.
25 Березня, 2020 р., 08:00
Шановні працівники Служби безпеки України!
19 Березня, 2020 р., 07:40
Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає головний адміністратор Коростенського районного будинку культури Анатолій Соколовський.
18 Березня, 2020 р., 07:45
Шановні працівники, ветерани податкової та митної справи України, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
14 Березня, 2020 р., 07:50
Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.
14 Березня, 2020 р., 07:40
Сьогодні, 14 березня, свій день народження відзначає головний спеціаліст - юристконсульт Коростенської районної державної адміністрації, доброзичлива колега, лагідна дружина та матуся -  Ірина Мушко.
13 Березня, 2020 р., 09:38
Сучасний землевпорядник – це фахівець в галузі державного управління, економіки, екології, права, сільського господарства, територіального планування, геоінформатики, який має вміти якісно і на високому кваліфікаційному рівні готувати управлінські й проектні рішення, розробляти документацію із землеустрою.
13 Березня, 2020 р., 09:35
Українці завжди вважалися найбільш миролюбним народом, однак історично доведено, що вони завжди готові захищати рідну землю від ворога.
10 Березня, 2020 р., 08:47
Сьогодні свій день народження відзначає т.в.о. директора, провідний методист районної бібліотеки ім. М. Сингаївського Лідія Власенко.