06 Травня, 2020 р., 08:58
Бажаємо Вам миру, добробуту та процвітання, цілеспрямованості душі і мужності серця. Нехай завжди будуть  вірні друзі, які допоможуть і підтримають у будь-яку хвилину, а за сильними плечима завжди буде щира любов. Нехай кожне Ваше «сьогодні» буде наповнене щастям і натхненням. Нехай кожне Ваше «завтра» готує перспективи і успіх!
06 Травня, 2020 р., 08:00
Свій день народження сьогодні відзначає заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Артем Майданик!
05 Травня, 2020 р., 08:00
5 травня відзначають своє професійне свято всі акушери в 50 країнах світу і 9 тисяч акушерів-гінекологів в Україні. Дату затвердили на Міжнародній конференції асоціації акушерів, а офіційний статус свято отримало в 1992 році.
03 Травня, 2020 р., 08:00
Свій ювілений день народження, 45-ти річчя, сьогодні відзначає директор Холосненської СЗШ І-ІІІ ст. Олег Тиць.
02 Травня, 2020 р., 08:19
Сердечно вітаємо з ювілейним днем народження депутата Коростенської районної ради VII скликання Галину Миколаївну Мельниченко.
02 Травня, 2020 р., 08:05
Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає заступниця директора Грозинської гімназії - Ніна Левківська.
01 Травня, 2020 р., 08:25
Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає голова Ходаківської сільської ради Петро Потопальський!
28 Квітня, 2020 р., 08:51
У День охорони праці вітаємо тих, від кого залежить наша безпека на робочому місці. Люди цієї професії навчають працівників та контролюють дотримання техніки безпеки в організаціях, займаються страхуванням життя та здоров’я. Фахівці охорони праці оцінюють та аналізують ризики, щоб запобігти нещасним випадкам, виробничим травмам та захворюванням.
28 Квітня, 2020 р., 08:00
Від щирого серця і всієї душі вітаємо з ювілейним днем народження спеціаліста з питань захисту персональних даних, запобігання та виявлення корупції Тетяну Волошенко.
27 Квітня, 2020 р., 08:00
Кадровик – головна ланка між працівником і роботодавцем. Від вашої компетенції, людських якостей та розуміння залежить кадрова політика і навіть доля працівника. Завдяки вашій працьовитості, а також глибоким знанням і специфічним навичкам, ми отримуємо можливість працювати серед професіоналів.