30 Вересня, 2022 р., 17:06
Сьогодні на своєму засіданні Уряд схвалив постанову, згідно з якою вже від завтра, 01 жовтня, збільшується розмір компенсації людям, які надали тимчасове житло внутрішнім переселенцям у межах програми «Прихисток».
30 Вересня, 2022 р., 11:26
Участь у засіданні взяли начальник Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк, керівництво Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, представники Державного агентства лісових ресурсів України, Ради національної безпеки і оборони України, народні депутати України та лісівники зі всієї України.
30 Вересня, 2022 р., 11:24
Станом на 30.09.2022 року у Коростенському відділі державної реєстрації актів цивільного стану у Коростенському районі Житомирської області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький) зареєстровано 478 шлюбів, з них - 33 шлюби в рамках пілотного проєкту «Шлюб за добу». В місті Коростень дана послуга діє з 14.02.2018 (за цей період зареєстровано 589 шлюбів), та доступна для громадян України і іноземців під час введення воєнного стану в Україні.
29 Вересня, 2022 р., 14:27
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області оголошує про роботу «прямої телефонної лінії» у жовтні 2022 року.
29 Вересня, 2022 р., 14:25
У 81-ші роковини трагедії Бабиного Яру Президент України Володимир Зеленський ушанував пам’ять усіх жертв масових розстрілів мирного населення нацистами в окупованому Києві у роки Другої світової війни.
29 Вересня, 2022 р., 11:44
Як роз’яснює Національний банк України, на період дії воєнного стану та упродовж трьох місяців після його припинення або скасування банки, небанківські фінансові установи та колекторські компанії під час врегулювання простроченої заборгованості зобов’язані дотримуватися додаткових вимог щодо етичної поведінки, зокрема не взаємодіяти за власною ініціативою зі споживачем, що належить до захищеної категорії, та з його близькими особами.
29 Вересня, 2022 р., 10:26
В осінньо-зимовий період зазвичай навантаження на електромережі підвищується в рази. Крім того, цьогоріч Україну чекає складний опалювальний сезон. Тому мешканці будуть використовувати більше електроприладів, зокрема різних обігрівачів.
29 Вересня, 2022 р., 09:07
29 вересня світова та українська спільнота згадує трагедію, що сталась у 1941 році в урочищі Бабин Яр (м. Київ).
28 Вересня, 2022 р., 11:01
Захід пройшов під головуванням начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка та за участі представників іноземних держав, українського Уряду, народних депутатів, начальників районних військових адміністрацій та голів громад області.
28 Вересня, 2022 р., 10:17
Голова спілки пасічників Коростенщини "Медове Полісся" Володимир Клименко передав 20 кг воску та шнур для виготовлення окопних свічок Горщиківській територіальній громаді.