27 Вересня, 2022 р., 18:18
Сьогодні в Коростенському районі, а саме в місті Малині, з візитом побували  начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, Міністерка економіки та інфраструктури Естонії Ріїна Сіккут, перший заступник Голови ВР Олександр Корнієнко, народний депутат України від партії «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко та начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк.
27 Вересня, 2022 р., 11:58
26 вересня відомчу заохочувальну відзнаку МВС України «За відвагу в службі» отримав Олександр Шмуйло, начальник 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини, що в м. Овручі.
27 Вересня, 2022 р., 10:09
29-30 вересня в Україні вшанують 81-і роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру в 1941 році.
26 Вересня, 2022 р., 16:55
За рішенням Ради оборони Житомирщини відсьогодні, з 26 вересня, комендантська година на Житомирщині розпочинатиметься о 24:00 й триватиме до 5:00 ранку.
26 Вересня, 2022 р., 16:47
З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить нам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.
26 Вересня, 2022 р., 11:35
23 вересня перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко зустрілася з Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю Тетяною Баранцовою.
26 Вересня, 2022 р., 10:43
На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.
26 Вересня, 2022 р., 10:07
Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими оприлюднив дорожню карту дій родичів, якщо хтось із родичів, який зарахований до лав ЗС України (в тому числі ТрО), правоохоронних органів, пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув.
22 Вересня, 2022 р., 15:33
Сьогодні з нагоди Дня партизанської слави в Коростенському районі пройшло ряд заходів. Покладанням квітів вшанувала пам'ять загиблих у Другій світовій війні заступник голови райдержадміністрації Лариса Хоречко. В наш час практично не залишилось живих учасників тієї страшної війни, але пам'ять людська живе.
21 Вересня, 2022 р., 12:38
Блискучий контрнаступ українських військ змушує російських окупантів змінювати загарбницькі плани.