19 Серпня, 2022 р., 10:46
Українські медики не тільки рятують наших героїв-захисників, а й продовжують турбуватись про кожного з нас щодня, приймаючи пологи в лікарнях та укриттях, консультуючи в клініках і онлайн з будь-якої точки країни та допомагаючи тим, хто цього потребує.
17 Серпня, 2022 р., 14:39
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 16 серпня ухвалив рішення про виділення 103,3 мільйона гривень з резервного фонду для надання грантів переможцям програми єРобота за напрямами створення власної справи та закладки саду.
17 Серпня, 2022 р., 14:12
24 серпня 0 09:00 стартуватиме Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.
16 Серпня, 2022 р., 15:56
15 серпня розпочато серію моніторингових зустрічей з питань впровадження на регіональному та місцевому рівні Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року №1544.
16 Серпня, 2022 р., 09:32
На платформі Дія. Цифрова освіта вийшов вже третій серіал, створений в межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської із впровадження Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.
15 Серпня, 2022 р., 14:01
Відповідно до постанови КМУ від 26.08.2020 № 783 «Деякі питання Національної соціальної сервісної служби України» утворено та функціонує Головне управління Національної соціальної сервісної служби у Житомирської області (далі Головне управління), як територіальний орган Національної соціальної сервісної служби України.
15 Серпня, 2022 р., 13:15
09 серпня Україна відзначила Міжнародний день корінних народів світу.
15 Серпня, 2022 р., 13:06
Сьогодні, 09 серпня, під час засідання Уряду схвалено ініційований МОН проєкт Указу Президента України щодо втрати чинності Указу 1994 року, яким передбачалися заходи з розвитку економічного співробітництва областей України з суміжними прикордонними областями рф.
12 Серпня, 2022 р., 16:49
Україна продовжує боротьбу з ворогом. Всі ми докладаємо максимум зусиль аби вигнати окупантів з нашої землі, повернути Україні мир і спокій, підняти країну з руїн, які зчинила росія під час повномасштабного військово вторгнення в нашу державу.
10 Серпня, 2022 р., 17:59
На цьому наголошує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Так, з 07 серпня внутрішньо переміщені особи, які втратили паспорт, отримали можливість ставати на облік та оформлювати виплати на проживання. Підставою виступає довідка з ДМС про подання документів для оформлення паспорта громадянина України. Відповідна постанова була розроблена Мінреінтеграції спільно із Мінсоцполітики та ДМС та ухвалена Урядом 01 липня.