26 Листопада, 2021 р., 14:41
Запуск національного авіаперевізника, нові сучасні летовища, трансформація Міжнародного аеропорту «Бориспіль» у східноєвропейський авіахаб, відродження авіабудування та посилення співпраці з Європейським Союзом – це цілі на найближчі роки, заявив Президент України Володимир Зеленський під час форуму «Велике будівництво: авіація та туризм».
26 Листопада, 2021 р., 13:14
У застосунку Дія тепер можна згенерувати COVID-сертифікат у PDF-форматі, зберегти на свій девайс або ж надіслати у месенджер. Оновіть застосунок до останньої версії, щоб ця послуга була вам доступна. Дивіться відеоінструкцію, як його отримати.
26 Листопада, 2021 р., 10:59
Усі вакцини від COVID-19, які наразі доступні в Україні, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Їх також використовують у багатьох інших країнах світу.
26 Листопада, 2021 р., 10:57
Станом на 26 листопада від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 736 618 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291 (перша доза) та 0 (друга доза), вакциною CORONAVAC – 160 683 (перша доза) та 127 351 (друга доза), вакциною COMIRNATY – 143 853 (перша доза) та 116 126 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA – 52 588 (перша доза) та 55 209 (друга доза), вакциною MODERNA – 33 420 (перша доза) та 30 097 (друга доза), з яких 8 368 – за минулу добу 25 листопада.
26 Листопада, 2021 р., 10:19
У ХХ столітті Україна пережила три масових штучних голодомори, які мали катастрофічні наслідки для сільського господарства, демографічного розвитку та ментального здоров’я українців.
26 Листопада, 2021 р., 09:48
Цього року виповнюється сто років від початку масового голоду на Поволжі, Північному Кавказі та на Півдні України. В Україні це був перший масовий голод, що став наслідком поразки Української революції 1917-1921 років.
26 Листопада, 2021 р., 08:32
З початку року поліцейські Новоград-Волинського району виявили та зафіксували 1065 порушень карантинного режиму. Поліцейські склали майже 300 протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей) та 766 адміністративних матеріалів за порушення, що передбачають відповідальність за перебування в громадських будівлях та транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Житомирській області.
26 Листопада, 2021 р., 08:00
Генетична пам’ять українців надовго, навічно закарбувала в собі ті жахи, ті репресивні заходи, за допомогою яких радянський тоталітарний режим поставив на коліна сотні мільйонів людей. Один із цих заходів, спланований і підготовлений в Україні з особливим підходом, – страшний Голодомор 1932-1933 років.
25 Листопада, 2021 р., 21:43
Сьогодні, 25 листопада, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела щоденний онлайн-брифінг щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.
25 Листопада, 2021 р., 15:16
Сьогодні, до голови Коростенської РДА Юрія Тарасюка, з робочим візитом завітали заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Валерій Бушков, заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, заступник директора Департаменту технологічної модернізації соціальної сфери Міністерства соціальної політики України Альона Гуменюк, заступник Голови правління пенсійного фонду України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Олександр Малецький, заступник Голови Житомирської ОДА Віктор Градівський, головний спеціаліст відділу сприяння проектам цифрового розвитку департаменту координації проектів цифрової трансформації Валерій Штаба, директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Олена Грищук, голова Ушомирської територіальної громади Людмила Мала та представник від розробника єдиної інформаційної системи соціальної сфери Тетяна Дзера.