29 Квітня, 2021 р., 09:19
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм, Предстоятелем Української православної церкви Онуфрієм та Главою Української греко-католицької церкви Святославом Шевчуком щодо святкування Великодня в умовах карантинних обмежень.
28 Квітня, 2021 р., 16:01
У рамках Програми Президента “Велике будівництво” в Житомирській області триває капітальний ремонт мосту через річку Случ, що в селі Чижівка (Новоград-Волинський район) на автомобільній дорозі Р-49 Васьковичі – Шепетівка (км 92+351).
28 Квітня, 2021 р., 13:22
На виконання доручень Прем’єр-міністра України, протокольних доручень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, постанов Кабінету Міністрів України, Головного державного санітарного лікаря України територіальні органи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів продовжують здійснювати державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства на об’єктах нагляду, згідно встановлених вимог щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби  (COVID-19).
28 Квітня, 2021 р., 12:58
Станом на 28 квітня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 20 168 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 1 545, вакциною COMIRNATY — 1 332), з яких 422 – за минулу добу 27 квітня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.
28 Квітня, 2021 р., 11:51
Інтерв'ю Президента України Володимира Зеленського італійській газеті La Repubblica.
28 Квітня, 2021 р., 11:19
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
28 Квітня, 2021 р., 09:42
Все більше українців переходять на відновлювані джерела енергії. За 1-ий квартал 2021 р. майже 2 тис. родин встановили СЕС. Для порівняння це більше, ніж за весь 2017 рік (1901 СЕСд).
28 Квітня, 2021 р., 09:40
Під час робочої поїздки до Херсонської області Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо безпекової ситуації на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією Криму, а також у Херсонській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській та Донецькій областях.
27 Квітня, 2021 р., 16:02
Друзі, хто для нас в цілому світі є найдорожчою людиною з перших днів нашого життя? Звичайно це наші мами та мами наших мам, бабусі. Це люди, без яких не існувало б нічого. Це любов і ласка. Це добро і турбота. Це ніжна колискова та цілющий поцілунок. Це увесь Всесвіт.