18 Квітня, 2021 р., 09:33
Пам’ятки історії та культури України за своєю суттю є надзвичайно різноманітними, адже держава практично стала колискою Русі і стиком культур східних і західних слов’ян. Україна вмістила на своїй території масу історичних і архітектурних пам’яток.
17 Квітня, 2021 р., 13:11
Відповідно до протоколу обласної комісії ТЕБ та НС №9 від 09.04.2021 року працівниками Коростенського міськрайонного відділу ГУ ДСНС у Житомирській області спільно з представниками ДП "Коростенський лісгосп АПК", начальником відділу з питань оборонної роботи цивільного захисту та взаємодії з правохоронними органами Коростенської РДА Тетяною Біляченко продовжуються обстеження лісових масивів прилеглих до населених пунктів, перевіряються зовнішні вододжерела, наявність мінералізованих захисних протипожежних смуг.
17 Квітня, 2021 р., 12:10
Сьогодні, в Український День навколишнього середовища – День довкілля, в місті Малині Коростенського району, а саме в районі БАМу відбулось закладання нового скверу.
17 Квітня, 2021 р., 09:09
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
17 Квітня, 2021 р., 08:21
16 квітня продовжилась кампанія вакцинації від COVID-19 в Коростенському районі. Так в с. Радовель було провакциновано 20 чоловік персоналу Біотехнологічного ліцею «Радовель».
16 Квітня, 2021 р., 15:07
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.
16 Квітня, 2021 р., 14:37
В Україні вийшов збірник відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію  проти COVID-19 для медичних працівників та широкого загалу, який підготували представники ГО «Батьки за вакцинацію» за підтримки Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я та міжнародних партнерів.
16 Квітня, 2021 р., 14:33
Станом на 16 квітня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 16 205 осіб, з яких 678 – за минулу добу 15 квітня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.
16 Квітня, 2021 р., 14:31
14 квітня 2021 року Уряд прийняв постанову про додаткове спрямування з державного бюджету коштів в обсязі 6,5 млрд грн на закупівлю вакцин від гострої респіраторної хвороби COVID-19. Це рішення в той же день погодив Комітет Верховної Ради України з питань бюджету.