27 Квітня, 2021 р., 12:26
У понеділок, 26 квітня, відбулося передвідкриття мультимедійної виставки «Чорнобиль. Подорож» на ВДНГ у Києві. Виставка, яку відвідали Президент України Володимир Зеленський, Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі та заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко, стала одним з перших кроків до того, щоб розпочати роботу з розвитку Чорнобильської зони відчуження.
27 Квітня, 2021 р., 11:24
Кіберфахівці СБУ не дали спецслужбам РФ здійснити потужну вірусну атаку на держоргани України. Російські куратори діяли через завербованого українського хакера, який мав надіслати українським посадовцям замаскований файл зі шпигунським програмним забезпеченням. Ціллю атаки були центральні органи влади та органи місцевого самоврядування, а мета зловмисників – заблокувати роботу об’єктів інформаційної та критичної інфраструктури.
27 Квітня, 2021 р., 11:21
Станом на 27 квітня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 19 746 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 1 369, вакциною COMIRNATY — 1 086), з яких 342 – за минулу добу 26 квітня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.
27 Квітня, 2021 р., 11:15
З 28 квітня в Україні працюватимуть 2127 пунктів щеплення для імунопрофілактики проти COVID-19. Усі вони утворюються при надавачах медичних послуг й обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю.
27 Квітня, 2021 р., 10:55
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
27 Квітня, 2021 р., 10:54
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19)» (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)» № 1378-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 квітня поточного року.
26 Квітня, 2021 р., 16:27
В історію аварії на Чорнобильській АЕС потрібно закласти науково-просвітницький зміст, щоб мотивувати людство зробити все заради зміцнення надійності та безпеки й уникнення подібних катастроф у майбутньому. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у своєму виступі з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.
26 Квітня, 2021 р., 13:24
Сьогодні, 26 квітня, з нагоди 35 -ої річниці аварії на ЧАЕС, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, міський голова м. Коростень Володимир Москаленко, ліквідатори-рятувальники, члени їх родин, рятувальники Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області під керівництвом начальника управління, полковника служби цивiльного захисту Сергія Рудзіка, представники ЗМІ вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів, пожежних, які одними із перших стали в боротьбу з вогнем на ЧАЕС.
26 Квітня, 2021 р., 13:20
Сьогодні, 26 квітня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію та проведення вакцинації від COVID-19 у Житомирській області.