13 Квітня, 2021 р., 16:27
Сьогодні, 13 квітня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів робочу зустріч із генеральним директором компанії «AAZ Trading Co.» Махмудом Саадом. Також у зустрічі взяв участь заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський.
13 Квітня, 2021 р., 15:25
Станом на 13 квітня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 14 081 особа, з яких 510 – за минулу добу 12 квітня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.
13 Квітня, 2021 р., 15:23
Від завтра на Житомирщині відбудуться перші щеплення пріоритетних груп зареєстрованою вакциною виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd. За розподілом Міністерства охорони здоров’я, Житомирська область отримала 5320 доз. Наразі профільне міністерство закінчило всі процеси перевірки й лабораторний контроль вакцини.
13 Квітня, 2021 р., 15:21
Відсьогодні в Україні розпочинається щеплення вакциною CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech проти COVID-19. Для цього Міністерство охорони здоров’я завершило всі необхідні перевірки й тести препарату. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив під час брифінгу.
13 Квітня, 2021 р., 11:44
З 1 травня 2021 року всі побутові споживачі газу в Україні будуть автоматично переведені на річний контракт. Замість щомісячних коливань побутові споживачі блакитного палива отримають на найближчі 12 місяців стабільну ціну.
13 Квітня, 2021 р., 09:39
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
13 Квітня, 2021 р., 08:43
Підтримка сімей під час вагітності та після народження дитини є одним з першочергових завдань держави. З цією метою породіллям надається одноразова натуральна допомога у зв’язку з вагітністю та пологами – «пакунок малюка».
12 Квітня, 2021 р., 16:44
Міністерство охорони здоров’я України інформує, що про щеплення від COVID-19 певних груп осіб можуть піклуватися їх роботодавці, залежно від того, який триває етап вакцинальної кампанії.
12 Квітня, 2021 р., 15:49
Сьогодні, 12 квітня, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та за участі дружини Президента України Олени Зеленської відбулася нарада щодо обговорення подальших кроків реалізації завдань та заходів, передбачених Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору в Україні.