15 Квітня, 2021 р., 08:35
На сьогоднішньому засіданні Уряд ухвалив постанову «Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021-2027 роки, яка була розроблена Мінрегіоном на виконання Закону України «Про транскордонне співробітництво».
14 Квітня, 2021 р., 16:11
13 квітня під головуванням першого заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Сергія Кириченка відбулось засідання робочої групи з питань ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Коростенському районі.
14 Квітня, 2021 р., 16:03
10 квітня на футбольному полі ТДВ "Коростенський щебзавод" відбувся футбольний матч за Суперкубок Коростенського району з футболу cезону 2020 року між командами с. Грозине та с. Сокорики.
14 Квітня, 2021 р., 15:57
14.04.2021 року відповідно до протоколу обласної комісії ТЕБ та НС №9 від 09.04.2021 року працівниками Коростенського міськрайонного відділу ГУ ДСНС у Житомирській області спільно з представниками ДП "Коростенський лісгосп АПК", начальником відділу з питань оборонної роботи цивільного захисту та взаємодії з правохоронними органами РДА Тетяною Біляченко проведено обстеження лісових масивів прилеглих до населених пунктів, перевірено зовнішні вододжерела, наявність мінералізованих захисних протипожежних смуг в селах Коростенського району, а саме: с. Берестовець, с. Дідковичі, с. Мединівка, с. Великій Ліс, с. Обиходівка.
14 Квітня, 2021 р., 14:34
Сьогодні, 14 квітня, під головуванням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, за участі його першого заступника Сергія Кириченка, голови Коростенської районної ради Юлії Гаєвської, її заступниці Олени Харченко відбулась нарада з головами та представниками територіальних громад Коростенського району.
14 Квітня, 2021 р., 13:22
14 553 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 14 квітня 2021 року. Зокрема, захворіли 612 дітей та 426 медпрацівників.
14 Квітня, 2021 р., 13:14
13 квітня за участі голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Сахнюка на базі Овруцького спеціалізованого лісового господарства відбулась нарада з охорони і захисту лісу від самовільних рубок та браконьєрства.
14 Квітня, 2021 р., 10:23
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
14 Квітня, 2021 р., 09:41
Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 160/2021 «Про пріоритетні напрями діяльності Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим», яким затвердив Стратегію діяльності цього органу.
14 Квітня, 2021 р., 08:58
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у робочому обговоренні фінального варіанту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, який буде винесено на розгляд Уряду 14 квітня. Під час заходу, що відбувся в Кабінеті Міністрів, Олена Зеленська запропонувала створити Раду безбар’єрності.