Новини децентралізації

23 Вересня, 2020 р., 10:16
Житомирська область впевнено тримає лідерство у впровадженні реформи децентралізації, яка щороку демонструє якісні зміни.
21 Вересня, 2020 р., 14:15
23 вересня об 11:00 Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) організовує вебінар “Організація опитувань щодо якості послуг в об’єднаних територіальних громадах”.
17 Вересня, 2020 р., 15:36
17 вересня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» № 3614.
15 Вересня, 2020 р., 10:35
Влітку 2020 року рішеннями Уряду та Парламенту в Україні створено 1469 територіальних громад і 136 районів. Отже, 25 жовтня місцеві вибори пройдуть вже на новій територіальній основі.
11 Вересня, 2020 р., 10:29
З окремих областей до Уряду надходять пропозиції змінити конфігурацію тієї чи іншої громади. З огляду на те, що в країні триває виборчий процес, Мінрегіон звернувся до Центральної виборчої комісії для погодження проектів розпоряджень стосовно зміни центрів та територій громад.
08 Вересня, 2020 р., 17:19
Влітку цього року рішеннями Уряду і Парламенту в Україні створено 1469 територіальних громад і 136 районів. Отже, як і планувалося, 25 жовтня місцеві вибори пройдуть вже на новій територіальній основі. Але щоб реорганізувати органи місцевого самоврядування в нових громадах і райдержадміністрації в нових районах, Верховна Рада має прийняти законопроект №3651, який врегулює питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та інших зобов’язань.
08 Вересня, 2020 р., 08:48
Офіційно стартував виборчий процес місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня за новим Виборчим кодексом на новій територіальній основі.
08 Вересня, 2020 р., 08:47
9 вересня о 10:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться публічне обговорення на тему:  “Культура в умовах децентралізації. Нові райони”, у якій візьмуть участь представники центральних органів виконавчої влади, проєктів міжнародної технічної допомоги, місцевого самоврядування, експерти.
03 Вересня, 2020 р., 09:09
Парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Верховній Раді прийняти в другому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ (№3118).
03 Вересня, 2020 р., 08:55
Як реорганізовуватимуться громади та райони? Ці питання внормує урядовий  законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань діяльності та організації органів державної влади, органів місцевого самоврядування у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів» (№ 3651).