Новини децентралізації

27 Жовтня, 2020 р., 13:13
Відбулося фінальне експертне обговорення проєкту нової редакції Закону про місцеві державні адміністрації перед реєстрацією у Верховні Раді України.
20 Жовтня, 2020 р., 12:10
19 жовтня в онлайн-режимі відбулось друге засідання секторальної робочої групи «Децентралізація та регіональний розвиток. Блок: Децентралізація»  під спільним головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова і керівника напряму міжнародного співробітництва Посольства Швеції Сесилії Круни.
12 Жовтня, 2020 р., 11:08
Фахівці Товариства дослідників України за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України підготували «Атлас адміністративно-територіального устрою України. Новий районний поділ та територіальні громади: 2020» (ЗАВАНТАЖИТИ 80 МБ).
06 Жовтня, 2020 р., 12:58
Сьогодні, 06 жовтня, робоча група з питань впровадження реформи децентралізації влади в Україні, створена Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, розглядатиме нову редакцію закону «Про місцеві державні адміністрації».
05 Жовтня, 2020 р., 11:54
Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створив постійно діючу робочу групу з питань впровадження реформи децентралізації влади в Україні.
02 Жовтня, 2020 р., 14:02
Мінрегіон презентував профільному парламентському Комітету нові редакції проєктів законів «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації».
01 Жовтня, 2020 р., 10:06
Чи зможе держава забезпечити безперервність реалізації своїх повноважень та завдань після місцевих виборів? Чи вчасно будуть створені районні державні адміністрації на основі нового адміністративно-територіального устрою України? Як розмежувати майно територіальних громад та майно, яке в управлінні районних рад? Відповіді на ці ключові питання – в законопроєкті № 3651 і в часових рамках прийняття його парламентом.
27 Вересня, 2020 р., 09:15
Після місцевих виборів, які призначені на 25 жовтня 2020 року, територіальним громадам передадуть у власність всі землі сільськогосподарського призначення, які сьогодні перебувають у державній власності. Це понад 2 млн га земель.
25 Вересня, 2020 р., 11:24
Протягом січня-серпня 2020 року обсяг надходжень до бюджетів об’єднаних територіальних громад Житомирщини у порівняні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 7%. Про це інформує Департамент фінансів Житомирської ОДА.
23 Вересня, 2020 р., 16:01
Завтра, 24 вересня 2020 року, - останній день висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови (стаття 11, частини перша – третя статті 216 Виборчого Кодексу) та останній день подання до відповідної територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови (частина друга статті 227, частина друга статті 228, частина друга статті 229 Виборчого Кодексу). Про це нагадала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO.