Охорона здоров’я

10 Серпня, 2023 р., 09:04
Під час війни зростає імовірність спалаху багатьох інфекційних захворювань, особливо кору, що є одним із найзаразніших захворювань, відомих у світі.
10 Серпня, 2023 р., 09:00
Для максимального захисту від кору необхідно отримати дві дози вакцини. Згідно з українським Національним календарем профілактичних щеплень, перше щеплення роблять дитині у 12 місяців, а в 6 років — планово проводять друге. Якщо дитина не отримала першу чи другу дози вакцини КПК за графіком, їй треба якнайшвидше надолужити пропущені щеплення.
25 Липня, 2023 р., 17:12
На сьогодні Міністерством охорони здоров’я України погоджено перелік закладів охорони здоров’я, які сформували спроможну мережу у 18 госпітальних округах, про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.
24 Липня, 2023 р., 09:53
Щеплення проти кору проводять уже понад 50 років. Тільки з 2000 по 2016 роки вакцини зберегли близько 20,3 мільйона дитячих життів у всьому світі.
17 Липня, 2023 р., 19:27
17 липня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з вакцинації проти кору тих дітей, які через повномасштабні військові дії або карантин у зв’язку з коронавірусною інфекцією пропустили планове щеплення за Національним календарем щеплень.
14 Липня, 2023 р., 09:30
Вітряна віспа (вітрянка) — гостре вірусне захворювання та одна з найпоширеніших інфекцій у світі. За рівнем захворюваності вона поступається лише грипу та іншим гострим респіраторним вірусним інфекціям.
13 Липня, 2023 р., 12:15
Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану на території України процедура проведення медико-соціальної експертизи значно спрощена – експертиза проводиться за направленням лікарсько-консультативної комісії незалежно від місця реєстрації, проживання чи перебування громадян, які звертаються для встановлення групи інвалідності.
12 Липня, 2023 р., 11:02
На етапі підготовки до вагітності, жінці щонайменше потрібно зробити щеплення від вітряної віспи (якщо не хворіла раніше), вакцинацію та бустер від COVID-19, та планове сезонне щеплення від грипу.
10 Липня, 2023 р., 09:54
Антибіотики не впливають на дію переважної більшості вакцин, тому приймання їх саме собою не є протипоказанням до вакцинації.
07 Липня, 2023 р., 16:19
Для того, аби регулярно виконувати замовлення МОЗ для ЗСУ та забезпечувати потреби усіх медичних закладів нашої області, центр крові потребує щонайменше 50 донорів на день. На жаль, наразі ця цифра складає 10 донорів.